Під час створення акустичної системи користувачеві хочеться отримати максимально якісне звучання. Існує багато думок щодо її комплектації. Але чи потрібен підсилювач потужності для сабвуфера і як підібрати оптимальний варіант? Розібратися із цього завдання допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину.

Чи потрібен підсилювач потужності для сабвуфера?

При створенні акустичної системи важливо, щоб звук виходив якіснішим і потужнішим. Для цього і використовуються підсилювачі потужності та сабвуфер. Їхній тандем вважається ідеальним у плані вдосконалення звучання. Підсилювач у свою чергу дає низку переваг:

  • Підвищення потужності звуку та якість відтворення. Підсилювач керує і динаміками, і самим сабвуфером без особливої напруги. Причому звучання буде якісним та чистим незалежно від того, яку гучність та яку висоту звучання задасть користувач.
  • Стандартні звуковідтворювальні прилади не завжди здатні забезпечити достатньо енергії для оптимальної ефективності пікового рівня звучання. Саме для цього і потрібний зовнішній підсилювач.
  • Сабвуфер, як прилад, що працює на найнижчих частотах, потребує додаткової енергії. Забезпечити її здатний саме підсилювач.

Підсилювач потужності звуку для сабвуфера

Як вибрати підсилювач для сабвуфера?

Питання, чи потрібен підсилювач для сабвуфера, для професіоналів є риторичним. Недарма сучасні виробники випускають стереосистеми, у яких обидва прилади інтегровані під одним корпусом. Але якщо основне джерело звучання виготовлено без підсилювача та сабвуфера, то його доведеться доповнити, наприклад, чотириканальним підсилювачем. Він підвищить гучність акустики та сабвуфера. Перш ніж купити підсилювач для сабвуфера, рекомендується проаналізувати їх завдання та зробити правильний вибір, орієнтуючись у таких напрямках:

  • Потрібно максимально визначити рівень опору сабвуфера.
  • Підсилювач повинен мати достатньо потужності для роботи під заданими навантаженнями.
  • Потужність є номінальним показником сабвуфера. Професійною мовою називається як RMS. Для підсилювача вона буде максимальною.
  • Підсилювач не повинен бути слабкішим і навіть рівним за потужністю з сабвуфером. Адже у такому разі його дія просто нівелюється. У нормі підсилювач потужності для сабвуфера купити потрібно потужністю у півтора рази або навіть удвічі вищою.

Підсилювач потужності для сабвуфера

Технічні параметри вибору підсилювача

Якщо вам потрібно вибрати й замовити підсилювач для сабвуфера, в інтернет-магазині Showtime вам дадуть вичерпну інформацію по деталях, що вас цікавлять, і порекомендує оптимально відповідний для ваших завдань прилад. Також наші консультанти порадять звернути увагу на такі параметри підсилювача:

  • Діапазон частот. Розкид між мінімумом і максимумом не повинен бути надто великим. Якщо різниця становить близько 500 Герц, це наштовхує на думку про некоректність заявленої інформації.
  • Клас підсилювача звуку. Існує 2 основних класи. AB присвоюється підсилювачам високої якості, але зі слабким ККД та невисокою потужністю. Клас D вказує на високий рівень ККД підсилювача за поганої якості роботи.
  • Кількість каналів. Підсилювачі бувають одноканальними, які належать до класу D. Двоканальні відрізняються гіднішими характеристиками. Триканальні та шестиканальні майже не застосовуються. Чотирьохканальні вважаються найбільш популярними, тому оптимально підходять під більшість сучасних сабвуферів. П'ятиканальні мають самі характеристики, але тільки доповнені сабвуферним каналам.

Більш конкретно розібратися, як підібрати підсилювач потужності звуку для сабвуфера, допоможуть вам консультанти нашого інтернет-магазину. При необхідності вони підкажуть навіть, як правильно під'єднати та грамотно експлуатувати подібне обладнання.