При створенні аудіо систем, а також домашнього кінотеатру обов'язково знадобиться AV ресивер. Як правильно вибрати цей пристрій? Розібратися із цим питанням допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину Showtime.

Що являє собою AV ресівер?

AV процесор, як ще називають AV ресивер, є справжнім мозковим центром будь-якої аудіо-відео системи. Він приймає він функції комутатора всіх джерел звукового сигналу, і навіть декодування навколишнього звуку.

Як правильно вибрати AV ресивер?

Також AV ресивер, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, є комбінованим пристроєм. Він доповнений багатоканальним підсилювачем та радіо тюнером, який визначив назву приладу. Хоча останнім часом затребуваність цього пристрою поступово знижується, поступаючись перед доступністю інтернет-радіо. Проте така альтернатива не зовсім виправдана щодо якості.

AV процесор — це той самий попередній підсилювач. Він має по суті той самий функціонал, але без вбудованих підсилювачів. Підключення процесора здійснюється до багатоканального підсилювача потужності. Це дещо дорожче рішення, ніж просто підсилювач. Але воно здатне додати масштабності та детальності звучання.

Сучасний AV ресівер, купити недорого який можна в нашому інтернет-магазині, є справжнім універсалом з безліччю функцій та інтерфейсів. Він дозволяє перетворювати сигнали, працює зі смартфонами та планшетами, відтворює музику з мережі та флешки, підтримує мережеве радіо. За допомогою сучасного AV ресивера можна передавати 3D відеосигнали, а також декодувати різні формати просторового звучання, включаючи Dolby Atmos та Auro 3D. Прилад має в основному 2 HDMI виходи для одночасного підключення двох пристроїв, що відображають, в тому числі проєктора і телевізора.

7 рекомендацій щодо вибору AV ресивера

  1. Перш ніж вибрати AV ресивер в інтернет-магазині Showtime, важливо проаналізувати специфіку використання даного приладу.
  2. Також важливо звернути увагу на підтримку формату HDMI-2.0. Хоча його можливості здаються надмірними, дуже ймовірно, що в найближчому майбутньому вони будуть для вашого обладнання якраз.
  3. Доступ до мережі — ще один важливий критерій вибору. Він актуальний для застосування мережевих функцій, у тому числі для доступу до файлових сховищ, комп'ютера, керування ресивером зі смартфона або планшета.
  4. Більшість сучасних пристроїв оснащено Wi-Fi. Якщо такої конфігурації немає, то роз'єм для підключення на приладі повинен бути обов'язково.
  5. На якісний AV ресивер ціни відчутно вищі, ніж підсилювач. Порівнювати їх у одній ціновій категорії некоректно. Адже AV ресивер є складнішою системою. У ньому вже є багатоканальний підсилювач.
  6. У процесі вибору пристрою необхідно враховувати безліч заданих умов, пов'язаних зі сферою майбутнього використання приладу. Це характеристики приміщення, особливості аудіо-відео системи, під яку вибирається ресивер, а також безліч інших параметрів.
  7. Ще один важливий критерій — відповідність вихідної потужності ресивера і потужності підсилювача акустичної системи, яку ви намагаєтеся модернізувати. Якщо потужність буде недостатньою, це не дозволить вам скористатися перевагами даного обладнання.

AV ресивер

Це далеко не всі критерії, як правильно вибрати та купити AV ресивер. В інтернет-магазині Showtime вам нададуть всю інформацію щодо даного обладнання та допоможуть зробити безпомилковий вибір.