Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Активні саундбари

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Переваги активних саундбарів

Створити повноцінну мультимедіа систему в невеликому приміщенні досить складно. Адже для розміщення акустики, тилової та центрального каналу, необхідний простір. Сучасні технології допомагають розв'язати цю проблему, за допомогою звукового проєктора чи саундбара. Це компактна моноколонка, котра створює потужний, оточуючий звук. Головний секрет саундбара – багато динаміків, установлених всередині компактного корпусу. Саундбар може бути пасивним чи активним. Останній варіант — це незалежні акустичні системи, оснащені підсилювачем. Такі звукові проєктори набагато зручніші в користуванні, адже не вимагають додаткового підключення підсилювача чи ресивера. В магазині ShowTime ви зможете активний саундбар купити в Україні, обравши найкращу модель.

Активні саундбари

Принцип роботи активного звукового проєктора

Цей різновид акустики може застосовуватися для відтворення звуку з телевізора, підсилення інших джерел сигналу. Такий саундбар вже готовий до використання, єдине що потрібно зробити — під'єднати пристрій до звукових входів телевізора. Більшість саундбарів підтримують модулі Bluetooth та Wi-Fi, тому передавати звуковий сигнал набагато простіше.

Основу звукового проєктора становить цифровий процесор — він керує підсилювачами, до котрих під'єднані динаміки. Їх кількість залежить від бренду та моделі, найчастіше кількість динаміків варіюється від 20 до 40. На початку встановлення потрібно провести калібрування саундбара — пристрій визначає місце, в якому він розташований, згідно з цим посилає акустичні промені. Кожен динамік точно керується цифровим процесором, скеровує акустичний промінь

Особливості створення об'ємного звучання

Технологія створення ефекту просторового звучання за допомогою лише фронтального джерела називається віртуальний об'ємний звук. Слухача обманюють різними психоакустичними ефектами — різниця гучності, маніпуляції з фазою та звуковими відбиттями.

Більшість звукових проєкторів використовують дві варіації цієї технології:

  • об'ємний звук на базі 2.1 чи 3.1;
  • цифрова звукова проєкція.

Перша технологія створює ефект об'єму за допомогою двох чи трьох каналів. Завдяки цьому саундбар компактний та недорогий, при цьому дає якісний звук. Така технологія не використовує для роботи стіни та стелю, тому може чудово звучати в кімнаті, заповненій меблями.

Друга технологія — цифрова звукова проєкція, котра використовує від декількох пар до десятків динаміків, котрі направлені в різні сторони. Така технологія використовує відбиття від стін та стелі, щоби отримати об'ємну звукову картину з великою ясністю та деталізацією. Звук просто літає навколо слухача, наче в кімнаті знаходиться повноцінний домашній кінотеатр.

Саундбари з підтримкою цієї технології вимогливі до оточення — стіни повинні бути з матеріалів, котрі добре відбивають звук, це бетон, цегла, дерево. Багато меблів, килими на стінах погіршують якість звучання.

При виборі саундбара звертайте увагу на те чи є в комплекті сабвуфер. Через компактні розміри всередині звукового проєктора часто складно встановити повноцінні низькочастотні динаміки.

Саундбари з активним живленням

Оригінальні технології для просторового звуку

Яскравим прикладом звукових проєкторів є модель Sonos BEAM2EU1BLK, котра значно покращить враження від перегляду улюблених фільмів чи телепередач, прослуховування улюблених треків.

Система все-в-одному відрізняється компактними розмірами, тому її можна розмістити під телевізором. Попри компактні розміри, ця акустика гарантує вражаючий просторовий, насичений звук.

Магазин ShowTime пропонує цю та інші моделі активних саундбарів, як самостійна колонка чи в комплекті з сабвуфером.

Вгору