Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксессуари до вінілу

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аксесуари для вінілу є досить широку сферу. До неї відносяться всілякі запасні частини, деталі, вузли, приладдя, засоби по догляду і т.д. Справжнім меломанам відомо про аксесуари для вінілового програвача практично всі. Програвач вінілових пластинок - задоволення не з дешевих, особливо, якщо врахувати велику кількість додаткових пристроїв і витратних матеріалів. Час від часу з'являється потреба замінити або оновити деякі деталі. Необхідність купити головку звукознімача (картридж) - одна з найбільш затребуваних через її крихкості та підвищеного рівня зносу, особливо при недотриманні правил експлуатації та догляду в повній мірі. Вініловий програвач є більш складним механізмом, ніж його сучасні цифрові побратими. Перш ніж насолодитися приємним шелестінням голки звукознімача по звуковий канавці пластинки, потрібно подбати про її коректної роботи, перевірити і налаштувати фонокоректор, тонарм, і інші елементи системи створення звуку. Купуючи аксесуари для вінілового програвача, іншими словами все найнеобхідніше для його налаштування і роботи, можна добитися ідеального звучання. Є такі речі, наприклад, різноманітні щітки для чищення платівок і голки, рідини для чистки, пристосування для боротьби з пилом і статикою, ваги, притиск пластинки, електронний рівень, автоматичний ліфт тонарма, клемп, стробоскопи та ін., Без яких просто не обійтися справжньому цінителю вінілу.

Ще однією важливою причиною купити аксесуари для вінілу може стати знайоме багатьом бажання проапгрейдить дороге серцю пристрій. Все це обумовлено безперервністю процесу настройки ідеального звучання, яке завжди хочеться довести до досконалості.

Аксесуари для вінілу: повний асортимент для вашої насолоди живим записом звуку

Для багатьох справжніх меломанів першочерговим критерієм будь-якого музичного контенту є можливість слухати його в м’якому ламповому звучанні. Його забезпечує вініловий програвач. Але щоб він міг відтворювати всю розкіш музичної палітри, варто підібрати спеціальні аксесуари для вінілу. Купити в Україні їх можна, скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину. Адже в нас представлена продукція провідних виробників на вигідних для покупців умовах з гарантією оригінальності.

Аксессуари до вінілу

Які аксесуари для вінілу купити варто в першу чергу?

До даної категорії товарів належать різноманітні додаткові компоненти та пристрої, що дають змогу поліпшити якість відтворення, догляд і загальний стан вінілових платівок. Такі вироби можуть бути особливо привабливими для колекціонерів та справжніх меломанів. Вони ніколи не відмовлять собі у задоволенні придбати аксесуари для вінілу з каталогів кращих сучасних виробників. Саме такі представлені в нашому магазині. В першу чергу це такі аксесуари для вінілу:

 • Картриджі та голки. Картриджі — це пристрої, встановлені на тонармі програвача вінілу, і вони містять голку, яка зчитує інформацію з платівки. Картриджі та голки бувають різних типів і рівнів якості. Їх вибір можна зробити в тому числі на звуковому вінілі.
 • Вібропоглинання. Ці аксесуари дають змогу знизити вібрації та шуми, які можуть вплинути на якість звуку під час відтворення вінілу. Віброгасіння можуть містити ізоляційні ножі, віброізоляційні платформи та інші пристрої.
 • Килимки для програвача. Такі аксесуари для вінілу замомовити онлайн можна теж на нашому сайті. Вони допомагають знизити статичну електрику, а також зменшують ризик пошкодження платівки та звукових сигналів і шумів під час відтворення.
 • Аксесуари для чищення. Сюди входять щітки, спеціальні пластини та рідини для чищення. Вони допомагають видаляти пил і бруд з поверхні платівок, що сприяє поліпшенню якості звуку і продовжує термін служби голок і платівок.
 • Прокладки і вставки. Такі аксесуари переважно застосовуються для поліпшення продуктивності звучання. Також їх використання сприяє зниженню резонансів, що виникають між вініловою платівкою та програвачем в ході їх використання.
 • Коробки та інші пристосування для зберігання. Вінілові платівки мають бути у чистоті й безпеці. Це допомагає запобігти пошкодженням і зберегти їх у відмінному стані. В першу чергу це різноманітні органайзери, коробки та полиці.
 • Вінілові чохли та обкладинки. Такі аксесуари для вінілу замовити в каталозі інтернет-магазину Showtime варто для захисту ваших платівок від пилу, вологи, механічного впливу під час зберігання та транспортування.
 • Професійний аудіоапарат. Для серйозних меломанів існують спеціалізовані аудіоапарати, як-от передпідсилювачі фонокоректора і високоякісні підсилювачі, які допомагають поліпшити якість запису вінілу.

Аксессуари до вінілового програвача

Критерії вибору

Від правильності вибору таких аксесуарів залежить якість звуку та ваше задоволення від прослуховування музики. Ось кілька важливих аксесуарів і поради щодо їх вибору:

 • Виберіть голку і картридж, які забезпечать більш чисту і точну якість відтворення музики;
 • Використовуйте антистатичні мати, щоб запобігти накопиченню статичної електрики;
 • Ваги для налаштування грамофона допоможуть вам подолати дефіцит балансу;
 • Антивібраційні підставки необхідні для зменшення впливу вібрацій на програвач;
 • Чистильні аксесуари дозволять підтримувати платівки в хорошому стані.

Радимо вам аксесуари для вінілу купити недорого з доставкою по Україні в інтернет-магазині Showtime. При цьому ви можете враховувати ваші особисті вподобання, бюджет, а також наміри щодо поліпшення свого аудіо-досвіду.

Вгору