Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Центральні контролери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Центральні контролери — мозковий центр Розумного Дому

Розумний Дім — це система, яку використовують дуже багато власників приватних будинків і квартир. Адже з її допомогою можна забезпечити високофункціональну роботу величезної кількості приладів і різного устаткування. Таким чином можна істотно економити свій час, ресурси і фінансові вкладення. Але для цього необхідні якісні центральні контролери. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо найвищу якість і функціональність даних пристроїв. А це надзвичайно важливо, враховуючи їхню високу актуальність у роботі системи Розумний Дім.

Центральні контролери

Що собою являє і як функціонує центральний контролер системи Розумний Дім з каталогу нашого магазину?

Система Розумний Дім або Smart Home дійсно багато в чому влаштована як мозок людини з його корою і підкіркою, а також функціональними завданнями, які вони виконують. Між ними чітко простежується аналогія. Адже в системі Розумний Дім існує менш інтелектуальна технічна частина у вигляді трансляторів і виконавців завдань. А над нею знаходяться керуючі вузли. Коригування і напрямок роботи всієї цієї системи здійснює центральний контролер. Замовити на сайті нашого магазину такі пристрої можна для роботи бездротовим методом, із застосуванням Блютуз з'єднання і Wi-Fi, або через кабельне з'єднання.

Ключові завдання центрального контролера

Таке обладнання тримає на собі справне функціонування всієї системи Smart Home. Адже воно виконує такі завдання:

  • оперативне управління всіма приєднаними пристроями та інженерними конструкціями;
  • створення голосових повідомлень, письмових меседжів, звітів про роботу різних пристроїв;
  • віддалений зв'язок між усіма елементами системи Smart Home через мережу інтернет або модуль GSM;
  • створення і підтримування роботи розроблених програм взаємодії всієї системи;
  • миттєва реакція на виникнення аварійних ситуацій, щоб уникнути їх повторення і з метою локалізації.

Конструкція центрального контролера

  1. Пропоновані в нашому інтернет-магазині центральні контролери системи Smart Home функціонують як єдиний керуючий елемент. У них вбудовано весь необхідний софт, спеціальна ОС, достатній для безвідмовної роботи обсяг пам'яті, необхідні комутаційні компоненти електронного управління функціонуванням системи.
  2. Переважно в таке обладнання в базовій комплектації вбудований Wi-Fi передавач, сенсорна панель, Ethernet, USB і GSM порти. Найчастіше функції центрального контролера можуть перерозподілятися на локальні пристрої такого типу. Кожен з них відповідно відповідатиме за роботу окремої системи побутового обладнання.
  3. В останньому варіанті застосовуються малопотужні процесори, в які від початку вбудовано оперативну пам'ять. Це може бути, наприклад, функціонування освітлювальних приладів або технічне обладнання відокремлених приміщень. Замовити центральний контролер під таку систему Розумний Дім теж можна на нашому сайті.
  4. Таке рішення називається децентралізованим. Окремі контролери в ньому, які підпорядковуються центральному, виконують обмежене коло елементарних завдань і сценаріїв. Вони прописуються на максимально короткі відрізки часу, діють через сигнали датчиків і сформовані без їхньої участі повідомлення різного типу.

Центральні контролери для розумного будинку

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині центральні контролери для системи Розумний Дім купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні. А параметри такого обладнання ви можете вибрати конкретно під ваші завдання.

Вгору