Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тримачі голки

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Тримачі голки програвача вінілу

Сьогодні дуже багато меломанів, професійних музикантів та ді-джеїв вибирають програвачі вінілу, які, здавалося, давно стали раритетом. Але якість їхнього звучання не дозволяє відмовитися від даних пристроїв. Одним із основних елементів їх конструкції є тримачі голки. Купити їх важливо такої якості, щоб набувати відповідного звучання. Розібратися з вибором оптимальних комплектуючих Вам допоможуть наші професійні консультанти.

Що являють собою тримачі голки програвача вінілу?

Ці елементи конструкції плеєра ще називають шелл. Вони є особливим адаптером на тонармі. На нього монтується картридж, тобто головка звукознімача. Тримач голки зветься шелл від англійського Headshell.

Тримачі голки

Основні різновиди

Голкотримачі бувають знімними та незнімними. Сучасні діджеї переважно застосовують знімні моделі. Вони дозволяють максимально швидко зробити заміну як головки звукознімача, так і голки. Адже простоювання музичного обладнання в піковий момент може суттєво погіршити якість звучання та весь ефект від заходу. В основному тримач голки можна купити як комплект, в який входить сам шов і вмонтована в нього голка. Заміна такого блоку здійснюється менш ніж за хвилину. Він одразу ставиться на місце, завдяки чому виходить гідна якість звучання. Не менш важливо і те, що цінні вінілові платівки не псуються від використання дешевої, низькопробної голки. Варто враховувати, що застосування змінного шелу призводить до посилення такої характеристики тонарма як інерційність. Це відбувається через те, що відчутно збільшується маса конструкції за рахунок використання накидної гайки та порту.

Специфіка вибору

Сьогодні голкоутримувачі для програвачів вінілу замовити з доставкою можна у торгових точках із відмінною репутацією. До них належать і наш інтернет-магазин Showtime. Ми пропонуємо продукцію топових виробників за помірними цінами. Завдяки цьому і професіонали, і любителі можуть слухати якісну музику без шкоди, а також без особливих витрат на покупку. У процесі вибору наші фахівці порадять звернути увагу на такі моменти:

 • Популярність торгової марки виробника. Якщо вибрати вироби добре перевірених брендів, це дозволить не сумніватися як купованих товарів. Саме такі виробники представлені у нашому каталозі.
 • Вартість шелла. Звичайно, фірмові вироби коштуватимуть дорожче. Але це є умовою придбання функціональних виробів. До того ж у нашому інтернет-магазині на власники голки ціни нижчі, ніж у середньому на ринку.
 • Якість голкоутримувача. До цієї характеристики входить безліч параметрів. Але тут коло замикається. Знову ж таки, чим більш відомий виробник, тим вище можливість купити якісні комплектуючі для програвача вінілу.

Тримач голки для вінілу

Критерії якості голкоутримувача

Переконатися у гідних характеристиках даних виробів можна за карткою товару, відгуками покупців, статусом виробника. Крім того, при покупці шелла слід звертати увагу на такі моменти:

 • надійність фіксації у тонармі;
 • нерухомий контакт із клемами;
 • стан та якість кабелів;
 • надійність та міцність клем;
 • достатній рівень жорсткості;
 • відсутність вібрацій під час фіксації;
 • нормальна товщина голкоутримувача;
 • якісні матеріали провідників та контактів.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині власники голки купити недорого. При цьому висока якість кожного виробу з нашого каталогу гарантується відомими виробниками, з якими ми співпрацюємо.

Вгору