Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мультирум контролери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для чого потрібні контролери мультирум та розумного дому?

Одним із компонентів системи «розумний дім» вважається мультирум система, котра розподіляє аудіо та відео сигнали в декількох кімнатах. Для повноцінного функціонування мультирум системи необхідний спеціальний контролер, котрий дозволяє обирати необхідне джерело сигналу, передавати його далі на акустичні системи. Інтернет-магазин ShowTime пропонує мультирум контролер купити в Україні, обравши модель, котра точно підходить до вашої мультимедіа системи.

Мультирум контролери

Особливості мультирум контролерів

Для зручності керування мультимедіа системою в контролерах передбачено вибір одного з декількох джерел. Наприклад, модель MT-Power MBS-801 на вибір пропонує три джерела — DVD, карта та AM-FM тюнер. Також передбачено вхід AUX, USB порт, вісім стерео зон з регулюванням тембру та гучності для кожної. Підсилювач потужністю 80 Вх2 та 7 зон потужністю 25 В х 2. Зручність користування забезпечує фронтальна панель Touchscreen, на котрій можна обирати джерело, регулювати гучність, змінювати трек. Для зовнішнього керування передбачено порт RS-232.

Розширеною функціональністю відрізняється контролер MT-Power MBS-504, в котрому є чотири зони стерео звуку, підтримується відтворення звуку в частотному діапазоні 20Hz ~ 20kHz. Керування можливе зі смартфонів iPhone і Android, за допомогою WI-FI.

Серед інших відмінностей відзначимо:

  • сім джерел звуку, серед яких USB, Bluetooth та AUX (три порти);
  • інфрачервоне керування;
  • сумісність із сенсорними панелями MT-Power MBS-KХ.

Багатофункціональні контролери для систем розумний дім

Для керування різними мультимедіа даними в будинку, в переговорних кімнатах, у класах, можливо застосування мережевого контролера AMX NX-1200. Цей пристрій створений для керування цифровим обладнанням, дозволяє передавати чи обмінюватися даними між різними кімнатами, а також підтримує обладнання різних форматів зв'язку.

Контролер NX-1200 може використовуватися для керування на моніторингу мультимедіа систем, освітлення, керування живленням, HVAC. В контролері встановлено процесор 1600 MIPS, котрий обчислює дані зі швидкістю 16x10⁸ обчислень в секунду, що гарантує ефективне швидкісне керування.

Серед ключових відмінностей: оперативна пам'ять на 512 Мб, 4 Гб флеш памяті, два послідовних порти, чотири порти для введення та виведення.

Bowers&Wilkins Formation Audio — мережевий ресивер, за допомогою якого можна перетворити пасивну акустичну систему в мультирум систему з Hi-Res дозвільною здатністю.

В цьому ресивері об'єднано результат багаторічних досліджень аудіо компанії Bowers & Wilkins зі зручністю потокової передачі даних, завдяки новим технологіям.

Ресивер забезпечує високоякісну бездротову передачу даних на пасивну акустичну систему, а також у зворотному порядку, тобто від пасивних компонентів аудіо системи, програвача до бездротових колонок.

Цифро-аналоговий перетворювач забезпечує передачу даних без затримок чи розривів звуку, навіть між кімнатами. При 96/24-битній потоковій передачі підтримується легендарне звучання звуку Bowers & Wilkins. У вас є чудова можливість синхронізувати звучання пасивної звукової системи без використання дротів.

Контролери систем мультирум

Серед інших відмінностей ресивера варто відзначити:

  • перетворення пасивної системи в мультирум систему;
  • підтримка стандартів WiFi, Apple, AirPlay 2, Bluetooth;
  • швидке встановлення.

Обрати потрібний саме вам мультирум контролер вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору