Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електротранспорт: електрика замість бензину та фізичних зусиль

У сучасному світі велосипед - це вже не той пристрій, для руху якого необхідно обертати педалі ногами. Це завдання на себе перебирає електрика. Успішно замінює вона і різні види палива. Тому сьогодні так затребуваний в Україні електротранспорт. Замовити його воліють прихильники екологічного транспорту і здорового способу життя. Гідно такий транспорт представлений і на сайті нашого магазину. Це продукція топових виробників, яку ви можете собі дозволити, оскільки її вартість цілком доступна.

Електротранспорт

Як влаштований і як функціонує електротранспорт з каталогу нашого магазину?

У такому транспорті енергія для руху забезпечується електрикою. Тобто ці пристрої їдуть за рахунок електроприводу від тягового електромотора. Замовити електротранспорт такого типу у нас можна найрізноманітніших видів.

Основні переваги

Порівняно з аналогічними пристроями, які рухаються за рахунок фізичної сили людини або від двигуна внутрішнього згоряння, електротранспорт має масу актуальних переваг. Насамперед до них належать високий рівень екологічності та продуктивності.

Отримання електроенергії

Сучасний індивідуальний електротранспорт облаштований акумулятором, який перед поїздкою потрібно зарядити. Енергія, яка приводить у рух транспорт такого типу, може бути вироблена різними способами. Основні її джерела:

  • Акумуляторна батарея. Електрика отримується в результаті хімічної реакції.
  • Конденсатор. У таких випадках електрична енергія акумулюється в конденсаторі.
  • Сонячні батареї. До таких екзотичних джерел належать також вітряна та інші види енергії.

Завдання електротранспорту

Одним із найпоширеніших видів подібних пристроїв вважається індивідуальний електротранспорт. Замовити онлайн його можна, наприклад, на сайті нашого магазину. Завдання такого транспорту — пересування людини з порівняно невеликою швидкістю на такі відстані, які допускає потужність двигуна цього засобу. За допомогою такого пристрою можна їздити на роботу, за покупками, для вирішення господарських потреб. Також електротранспорт цього типу незамінний для любителів розваг і відпочинку в дорозі.

Основні переваги

Цей транспорт вирізняється простотою управління і легкістю обслуговування. Керувати таким засобом може не тільки доросла людина, а й дитина. Однак, наприклад, для поїздок на електроскутері потрібно мати водійське посвідчення і належну категорію. А вони видаються тільки повнолітнім учасникам дорожнього руху. Але в будь-якому разі у нас можна індивідуальний електротранспорт купити недорого. У каталозі сайту компанії Showtime ви знайдете такі пристрої за прийнятними для вас цінами.

Електричний транспорт

Види електротранспорту

Пристрої такого виду на сайті нашого магазину пропонуються в досить великому асортименті. Найбільш затребувані з них:

  • Електроскутери. Це транспортний засіб на одне/два/три місця. Електродвигун у цьому випадку живиться від акумулятора.
  • Електровелосипеди. Це байк, в якому може використовуватися і електропривод, і рух за рахунок обертання педалей велосипедистом.
  • Гіроборди. Це мініатюрний електротранспорт у вигляді платформи для ніг. До кожної сторони прикріплено маленьке колесо.

Крім того, в нашому інтернет-магазині електротранспорт замовити можна у вигляді гіроскутера, електрокарта, електросамоката, моноколеса. До них можна підібрати аксесуари, зарядні станції та інші види актуальних товарів, необхідних для роботи та експлуатації таких пристроїв.

Вгору