Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інтерактивні дошки

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Інтерактивна дошка: чудовий ресурс для покращення навчального процесу

Ще зовсім недавно інтерактивна дошка здавалася недоступною розкішшю і для вчителів, і для учнів. Але сьогодні навіть у найвіддаленіших куточках країни школи оснащені таким обладнанням. Інтерактивна дошка в Україні та світі вважається не просто іграшкою або трендовим аксесуаром, а важливим елементом сучасного навчального процесу.

Що таке інтерактивна дошка?

За своїми функціональними можливостями та зовнішнім виглядом інтерактивна дошка нагадує великий сенсорний екран. Він може функціонувати у зв'язку з проектором та комп'ютером. Зображення транслюється на екран. Різні опції та панелі інструментів дозволяють керувати контентом. Мультимедійна або інтерактивна дошка з каталогів провідних виробників — це пристрій, яким можна малювати, додавати інформацію, окремі об'єкти, у тому числі з інтернету або з комп'ютера. Також, використовуючи дані пристрою, можна створювати ефектні презентації, показувати різноманітні досліди та працювати з відеофайлами.

Інтерактивні дошки

Особливості функціонування

  • Після того, як інтерактивна дошка підключена до проектора або комп'ютера, для початку роботи потрібно торкнутися екрана або пальцем, або стілусом. Це спеціальна вказівка із силіконовим наконечником, яким потрібно торкатися сенсорної поверхні для того, щоб керувати роботою мультимедійного пристрою. Дошка спочатку обладнана спеціальним софтом. До того ж програмне забезпечення може бути доповнене за бажанням користувача.
  • Функціональні можливості, які має інтерактивна дошка, надзвичайно широкі. Щоб освоїти їх усі, користувачеві знадобиться значний термін. Хоча основний потенціал пристрою простий і зрозумілий. Адже він розрахований на інтуїтивне управління, а тому робота з дошкою не потребує спеціальної підготовки.
  • Щоб керувати програмами та файлами на комп'ютері, не потрібно відволікатися від дошки. Адже якщо вона пов'язана з цим девайсом, то все, що міститься на ній, стає доступним просто через опції дошки. Так само можна працювати з інтернетом, наносити текстові та знакові позначки на зображення, створювати віртуальні уроки або презентації. Доступні через дошку веб-сайти, карти та будь-які інші віртуальні об'єкти.

Інтерактивні дошки для школи

Переваги інтерактивної дошки

Для підвищення ефективності навчального процесу важливо використовувати ресурси, які впливають на різні органи почуттів і сенсорні системи в організмі людини. Інтерактивна дошка, замовити з доставкою, яку можна в нашому інтернет-магазині, забезпечить зоровий, слуховий вплив і навіть тактильний. Можливість візуального подання навчальної інформації актуальна в тому плані, що нинішнє покоління дітей та підлітків звикло до такої роботи з досвіду користування комп'ютерами та смартфонами. Інтерактивна дошка у навчальному процесі дає такі переваги:

  • Привернення уваги учнів. Пристрій дає можливість моделювати досліди з хімії та фізики, знаходити необхідні об'єкти на карті чи таблиці, відзначати правильні відповіді у тестах чи завданнях.
  • Створення творчої атмосфери під час уроку. Діти можуть працювати з дошками індивідуально, групами або парами. При цьому результати їхньої співпраці чи творчої роботи відображаються перед усім класом візуально.
  • Експериментування зі стилями та методами навчання. Вчитель може орієнтуватися на особливості розвитку дітей, давати індивідуальні, фронтальні та групові завдання, систематизувати методичний багаж.

Рекомендуємо в нашому інтернет-магазині інтерактивні дошки замовити за ціною, нижчою, ніж у середньому по ринку. Адже ми прагнемо зробити такі важливі ресурси максимально доступними для наших покупців.

Вгору