Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кабель для навушників

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Суперечки навколо кабелів в світі аудіо ніколи не припиняться. Дві непримиренні позиції - кабелі впливають на якість звуку; заміна кабелів нічого суттєво не змінить. Всі можливі доводи і аргументи, весь холівар зазвичай стосується міжблочних, а також силових кабелів. У той же час зі спеціалізованими акустичними кабелями все не так категорично. Проте, існує велика кількість моделей навушників, які дозволяють замінювати кабель на кращий.
З технічної точки зору для якості сигналу важливими є електричні властивості кабелю, а саме його опір, ємність і індуктивність. У той же час стосовно до багатоканального звуку різниці між відносно хорошим і умовним поганим кабелями незначна, так як різниця в перерахованих величинах зневажливо мала. У той же час існує величезна кількість суб'єктивних думок з даного питання, які будуються на реальних суб'єктивних відчуттях якості звуку, а також додумиваніем.
Як показує практика, справа не стільки в якості або реальних викривлення, скільки в конструктивній специфіці кожного окремо взятого кабелю. Більш якісні провідники без домішок можуть на виході давати більше частот в якомусь з діапазонів, наприклад «високих». Набагато більш істотну роль грає правильне поєднання всіх елементів аудіосистеми, включаючи підсилювачі і самі навушники. Поєднання це може бути випадковим або ж спрогнозованим, все залежить від знання матчастини.
Єдине, на що фахівці радять дійсно звертати увагу, - опір. Велика частина акустичних кабелів для навушників має невелику довжину, але в той же час можуть бути різної товщини. Середнє значення опору для внутріканальних навушників становить 2-3 Ом (разом з опором штекера). На цьому рівні перевагу може будуватися лише на суб'єктивному досвіді. У випадку з повнорозмірними навушниками нічого особливо не змінюється, хоча їх опір може варіюватися і в більш широкому діапазоні - від 1 до 10 Ом. В даному випадку міняти кабель для зниження опору має сенс, тільки якщо використовується підсилювач з низьким вихідним опором. В іншому випадку може при необхідності не вистачити гучності.

Вгору