Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Phono кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Phono кабель, фоно кабель - це універсальний кабель, основним завданням якого є якісна передача аудіо з низьким і наднизьким рівнем сигналу. Кабель з низькою ємністю і практично нульовим опором здійснює процеси прийому і подальшої передачі сигналів з вінілового програвача на фонокоректор або підсилювач. Без цього кабелю неможливо налаштувати передачу звукової інформації в повному діапазоні частот без радіоперешкод і втрат, а також він допомагає створити цілісний звуковий тракт. Без надійного фоно кабелю важко отримати ідеальне приємне звучання з об'ємною звуковою доріжкою навіть найдорожчої і просунутої акустичної системи.

Міцність і гнучкість фоно кабелю допомагають зберегти дані в первозданній вихідній формі без значних відчутних змін.

Основна маса кабелів фоно мають заземлювальну центральну жилу і здвоєну, але подільну конструкцію. Вони мають захисну екранує оплетку, яка захищає внутрішність від перепаду температур і механічних пошкоджень.

Особливості та принцип функціонування фоно кабеля

Фоно кабель вважається універсальним виробом з низьким рівнем ємності та нульовим опором. Основне призначення кабелю — передача аналогового звуку з низьким рівнем сигналу. Кабель отримує сигнал від вінілового програвача та скеровує його до фонокоректора або підсилювача, гарантуючи якісний звуковий тракт. Кабель є важливою деталлю для створення бездоганної якості звуку, тому потрібно обирати його уважно.

Phono кабель

Більшість моделей phono кабелів мають конектори RCA чи 5-п'ятиконтактний роз'єм DIN. Також у конструкції передбачено центральну жилу — для заземлення.

Кабель обов'язково має обплетення, котре захищає від перешкод, електромагнітного випромінювання. Жила найчастіше виготовляється з безкисневої міді. Між екрануванням та провідником розташовується шар спіненого поліетилену.

Зовнішня оболонка найчастіше складається з гнучкого прозорого полівінілхлориду. Цей захисний шар створює надійний бар'єр від впливу температури та механічних пошкоджень.

Кабелі для вінілового програвача відрізняються високим рівнем міцності, при цьому досить еластичні.

Окрім цього phono кабелі мають інші переваги:

  • надійний захист від механічних пошкоджень;
  • створення умов для точного звучання, без викривлень;
  • захист чутливого сигналу від негативного впливу зовнішніх факторів.

Провідник фоно кабеля може виготовлятися з різних матеріалів, не лише міді, але й срібла, мати позолочене покриття. Кабель може мати один чи два роз'єми.

Особливості вибору Phono кабелів

У каталозі магазину ShowTime представлені різні модифікації кабелів, зокрема від бренду Pro-Ject. Одна з популярних модифікацій, Connect it Phono DS Mini XLR, допомагає підєднувати програвач Pro-Ject до фонокоректорів, за допомогою роз'ємів mini XLR.

Всередині кабелю розташовані гнучкі провідники з безкисневої міді, для під'єднання передбачено надійні мідні роз'єми з срібним покриттям. Кабель відрізняється низькою ємністю 90 пФ.

Балансне під'єднання за допомогою фоно кабелю забезпечує найкращий захист від перешкод.

Провідники виконані з посрібленої безкисневої міді високого ступеня очищення. Роз'єми в надійних металевих корпусах гарантують надійне та довговічне з'єднання.

Відмінності балансного під'єднання за допомогою phono кабелю

Балансна передача аудіо записів тепер доступна кожному. Більше не потрібно витрачати великі суми, щоби отримати тишу, котру дає балансний фонокоректор. Сигнал фонограми, котрий поступає з картриджа, не відрізняється від сигналу мікрофона: дуже низький рівень, котрий вимагає високого підсилення. Це робить його сприйнятливим до перешкод.

Фоно кабель

На початку зародження звукозапису балансні з'єднання використовувалися для захисту від шумів. Поступово, в міру зростання попиту на простіші та доступніші домашні пристрої, були розроблені не балансні зєднання (RCA), що дозволило скоротити витрати і спростити виробництво. Поступово балансне з'єднання стало використовуватись лише прискіпливими аудіофілами.

При балансному під'єднанні програвача вінілу до фонокоректора користувач отримує значні переваги. Зокрема це розширений динамічний діапазон, знижений рівень шумів, підвищена деталізація звуку. Завдяки цьому типу під'єднання та фоно кабелю ви отримаєте звук з точною передачею нюансів, про які раніше не підозрювали.

Фоно кабелі від компанії Pro-Ject розраховані на використання з вініловими програвачами з роз'ємами XLR та MC-картриджем.

В магазині ShowTime ви зможете обрати якісний фоно кабель.

Вгору