Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мультирум

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Система мультирум: фонове звучання по всьому будинку

Мультирум — це нове рішення в організації акустичного простору в будинку. Для цього знадобиться мінімум пристроїв. А результат оцінить кожен, хто любить слухати музику, не перериваючись ні на секунду. Саме для цього ви можете в нашому інтернет-магазині замовити систему мультирум. В Україні таку покупку найвигідніше зробити саме у нас. Адже для цього ми пропонуємо обладнання від найкращих сучасних виробників на вигідних для наших покупців умовах.

Мультирум

Система мультирум з каталогу нашого магазину: основні переваги та особливості функціонування

Така система складається з елементарного набору пристроїв. Насамперед це AV-ресивер, на який налаштовано певну кількість колонок. Вони встановлюються в різних приміщеннях. Джерел звуку може бути кілька. Найчастіше це blurai-player, комп'ютер, мережеве сховище або кабельне телебачення. У міру необхідності користувач мультирум системи, замовити яку можна в нашому магазині, переходить на привабливе для нього джерело. Одночасно він може транслювати звук на цілу низку пристроїв. Колонки, через які передається звучання, можуть бути об'єднані в кілька локальних зон. Завдяки цьому налаштування можна здійснювати відразу на групу пристроїв. Управління здійснюється спеціальним пультом, але найчастіше - через смартфон або планшет. Програмне забезпечення дає можливість синхронізувати звук у всіх пристроях, що відтворюють його, по дому. Таким чином мультирум система, замовити з доставкою яку можна в нашому магазині, дає можливість без особливих фінансових вкладень створити гармонійну акустичну атмосферу в усьому будинку.

У чому полягають переваги мультирум

Завдяки фоновому звучанню можна насолоджуватися улюбленою музикою або іншим звуковим контентом, переміщаючись по всьому будинку, без перерв. Адже в кожній кімнаті звучатиме один і той самий матеріал. Крім того, якщо купити систему мультирум, то це дасть такі переваги:

  • Встановлення приладів у будь-якій частині будинку. Колонки можна приєднати до Wi-Fi мережі, використовуючи безкоштовні додатки. Управління можна здійснювати через смартфон.
  • Можливість розширення системи. До вашої мультирум мережі можна додавати скільки завгодно нових колонок. Почати можна з двох пристроїв, для керування використовуючи смартфон.
  • Застосування наявних підсилювачів та інших акустичних приладів. Тобто систему можна доповнювати, використовуючи старі пристрої, наявні у користувача, як основу мережі мультирум.
  • Гнучкість налаштувань. Завдяки виділенню декількох зон, можна відтворити музику в різних кімнатах з різною гучністю звучання. В одних приміщеннях музика може бути тихішою, а в інших — у режимі вечірки.

Основні компоненти системи мультирум

Щоб створити таку систему, потрібно мати якісний роутер Wi-Fi і мобільний пристрій на основі IOS або Android. Також потрібно подбати про додатки для управління створеною мережею. Для формування ефективної системи мультирум замовити онлайн на сайті нашого магазину насамперед знадобиться:

  • АС бездротового типу;
  • АV ресивер і саундбар;
  • комплект стереоколонок.

Система мультирум

Наш асортимент елементів мультирум

На нашому сайті пропонується великий вибір усього необхідного для створення такої мережі. Найбільш затребуваними у нас є сенсорні панелі, зокрема настінні та бездротові, Ethernet контролери, зокрема розумний дім, повторювачі сигналу, зокрема Smart, цифрові аудіо матриці.

Це лише деякі елементи системи мультирум, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете все, що необхідно для формування найбільш ефективних акустичних і відео систем.

Вгору