Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AV ресівер

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кращі AV-ресивери — в Showtime

Для якісного функціонування домашнього кінотеатру необхідне спеціальне обладнання. Кращим рішенням стане AV-ресивер. Купити в Україні його можна в багатьох спеціалізованих магазинів. Але дійсно якісне фірмове обладнання представлено в каталозі нашого інтернет-магазину Showtime. Ми пропонуємо продукцію прямо від виробника за цілком привабливими розцінками.

Чому необхідно купити AV-ресивери для нормального функціонування аудіо-відео електроніки?

Робота домашнього кінотеатру забезпечується безліччю спеціальних пристроїв. До них відносяться тюнер, підсилювач, декодер, комутатор. Функції всіх цих, а також багатьох інших пристроїв цілком успішно виконує AV-ресивер. Купити в Києві, Харкові, Львові та багатьох інших містах України таке обладнання можна різних марок і моделей. Кращі з них пропонуються в нашому інтернет-магазині Showtime. Їх оригінальність ми можемо гарантувати внаслідок прямого співробітництва з виробниками.

Функції AV-ресивера

Дане обладнання дозволяє домогтися максимально якісного звуку. При його використанні глядач отримує ефект перебування в кінотеатрі. Він немов занурюється в атмосферу аудіо-відео контенту. Рівень одержуваних при цьому емоцій не можна порівняти з ефективністю жодного іншого обладнання. Це можливо внаслідок об'єднання потенціалу, яким володіє AV-ресивер. У каталогах топових виробників дані прилади представлені з різними характеристиками. Але в будь-якому випадку AV-ресивер являє собою процесор, за допомогою якого здійснюються такі функції:

  • перетворення цифрового формату в аналоговий;
  • виправлення періодично затримок, що виникають;
  • регулювання гучності звучання аудіо контенту;
  • посилення потужності звучання внаслідок безлічі каналів;
  • комутація різних пристроїв без окремого з'єднання.

Переваги застосування

Особливі функції даного обладнання обумовлені його конструкцією. Так, AV-ресивери, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, внаслідок наявності безлічі каналів мають відмінні просторові звукові характеристики. Застосування даного пристрою істотно покращує точність відтворення звукової та відеоінформації. Чим більше каналів в ресивері, тим імовірніше проводиться передача руху.

Специфіка вибору ресивера

Дане обладнання має відмінний потенціал. Але щоб він відповідав завданням, що стоять перед ним, потрібно враховувати, як правильно вибрати й замовити AV-ресивер. В інтернет-магазині Showtime визначитися з критеріями такого вибору вам допоможуть наші консультанти. Типові параметри такого вибору можна визначити наступним чином:

  • Частота декодера. Для якісного перетворення цифри в аналог вона повинна бути максимально високою. Адже чим частота має більший показник, тим кращим буде рівень перетворення.
  • Комфортність навігації. Даний параметр не назвеш принципово актуальним. Однак, чим більш зрозумілим і менш заплутаним буде меню, тим зручніше буде працювати з таким пристроєм.
  • Потужність і кількість каналів. Чим дані показники вище, тим краще буде якість звуку. Для приміщення більшою площею потрібно більш потужне обладнання. Наприклад, в кімнату до 18 метрів квадратних підійде ресивер на 80 Вт. Чутливість акустики в такому випадку повинна складати до 90 децибелів. А ось приміщення до 30 квадратних метрів площею повинно бути облаштовано ресивером потужністю 120 Вт і чутливістю до 95 Дб.

Пропонуємо вам кращі на сьогодні AV-ресивери замовити з безкоштовною доставкою в нашому інтернет-магазині. Це буде продукція від виробника за найкомфортнішими розцінками.

Вгору