Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HDMI розетки

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розвиток все нових стандартів передачі сигналів дозволяє підвищити якість зображення та аудіо. Одним з останніх і найбільш затребуваних стандартів є HDMI, який дозволяє передавати мультимедіа підвищеної якості в сумі з багатоканальним звуком і захистом від копіювання. Поєднуючи в собі стільки якостей, цифровий стандарт HDMI стає основним в більшості сучасної мультимедійної техніки. При цьому існує кілька реалізацій даного стандарту: як HDMI роз'ємів, як HDMI кабелів і різних HDMI адаптерів. Для організації HDMI з'єднання в офісах або ж, при бажанні, будинки, існують HDMI розетки і відповідні кабелі для прокладки.
Організація таких з'єднань в офісах компаній дозволяє в практично будь-якому кабінеті проводити, при необхідності, презентації. Новітні редакції стандарту HDMI дозволяють передавати дані на швидкості до 48 Гбіт / с і підтримують дозволу відео в 4К, 8К, а також 10К. У сумі з багатоканальним звуком це дозволяє організувати повноцінний домашній кінотеатр з мінімальними витратами на кабелі і роз'єми.
Існує кілька конструктивних рішень HDMI розеток. Можливі комбінації з іншими роз'ємами, наприклад, під коаксіальний кабель і вже застарілі, але все ще використовуються «тюльпани». Існують моделі розеток HDMI з двома або більше роз'ємами. Можливі й найбільш популярні врізні розетки, але також випускаються і варіанти в корпусах у вигляді коробок. HDMI розетки виготовляються з пластика або металу. Металеві деталі зазвичай призначені для монтажу, в той час як лицьова частина виконана з пластика.

Вгору