Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DJ Ефектори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

DJ ефектори — для чого потрібні в діджейській справі?

Створювати цікаві треки, міксувати вже готові композиції, допомагає численне обладнання, котре поділяється на головне та другорядне. Саме до другого типу належать ефектори, котрі використовуються діджеями за бажанням, тобто не є обов'язковими. Проте багато успішних музикантів вирішують DJ ефектори купити в Україні – допомогти в цьому вам зможе магазин ShowTime.

DJ Ефектори

В чому полягає відмінність DJ ефекторів?

Фільтри та DJ ефектори можуть під'єднуватися напряму до мікшерного пульта чи безпосередньо до програвача, працюють вони в режимі реального часу. Ефектори дуже добре підходять для живих виступів.

Професійні ефектори змінюють звук таким чином, щоби не допустити падіння рівня якості. Саме тому за допомогою цього пристрою зручно контролювати звучання, зробити його чистішим. Ефектор видаляє зайві шуми, при цьому додає глибину звучання, виразність та унікальність мелодії.

Відмінності та фірмові технології ефекторів

Одним із найвідоміших ефекторів вважається Pioneer INTERFACE2, оснащений аудіоінтерфейсом Interface 2 24-bit/96 кГц. Також у комплекті ви знайдете платівки з тайм кодом, кабелі, блок живлення, програмне забезпечення для rekordbox dvs та rekordbox dj.

Серед ключових відмінностей системи варто відзначити:

  • живлення через шину USB чи від адаптера змінного струму;
  • використання високоякісних конвертерів, підтримка частоти дискретизації до 96 кГц;
  • міцний алюмінієвий корпус;
  • виступи для захисту конекторів від пошкоджень;
  • світлодіодні індикатори, котрі позначають стан сигналу.

Така система може бути використана як інтерфейс Stand-alone для двоканального запису звуку на комп'ютер.

Також система Pioneer INTERFACE2 чудово підійде для концертного користування, завдяки кришталево чистому звучанню, притаманному професійному обладнанню Pioneer.

Модель підтримає передачу аудіо до 96 кГц, також має інтегрований високоякісний D/A-конвертер. Співвідношення сигнал/шум перевищує 110 дБ, тому цей пристрій добре підходить і для клубів.

Портативний, компактний корпус можна брати з собою в тури, адже він гідно витримує використання в екстремальних умовах. Корпус із безшовного алюмінію відрізняється високим рівнем міцності, а роз'єми захищені краями, що виступають.

LED-індикатори сигналу дозволяють відстежувати стан пристрою навіть у темряві нічного клубу чи концертного майданчика. При під'єднанні через USB до ноутбука LED-індикатори відображають рівень сигналу, що дозволяє слідкувати за станом сиcтеми.

В комплекті поставляються ліцензійні ключі на професійне діджейське ПО для контролю та скретчу цифрових треків на комп'ютері. В rekordbox dj використовується принцип обробки сигналу, аналогічний професійним DJ-мікшерам та мультиплеєрам. Це гарантує високу якість звуку та низьку затримку.

Ефектор Pioneer RMX-1000 встановлює нові стандарти в професійному обладнанні для діджеїв. Цей прилад представляє нове покоління ефекторів та семплерів, адже це система три в одному. В ефекторі ви знайдете програмне забезпечення для редагування, інноваційні апаратні характеристики, а також плагіни VST та AU.

Технологічні інновації — основа компанії Pioneer, тому саме тут стало можливим зробити ремікс-станцію, котра керує вхідним звуком, а також дозволяє створювати нові ефекти звучання, біт, запускати персональні семпли. Функція Quantize гарантує, що всі ефекти будуть потрапляти точно в тактову сітку.

Обрати DJ ефектор, котрий точно відповідає вашим вимогам, вам допоможуть працівники магазину ShowTime.

Вгору