Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сценічне обладнання

Великий вибір сценічного професійного обладнання

Створити якісний звук на сцені — задача досить складна та специфічна, але вона значно полегшується якщо у вас підібране потужні підсилювачі та якісна комутація. В магазині ShowTime ви зможете сценічне обладнання купити в Україні, підібравши прилади, що відповідають вашим вимогам та фінансовим можливостям.

Сценічне обладнання

Особливості асортименту

На сторінках каталогу представлене обладнання, котре дозволяє створити повноцінний звук на закритій чи відкритій сцені. Зокрема ви можете знайти товари в таких групах:

Обираємо якісну акустику

Основою будь-якого сценічного майданчику є сценічна акустика, завдяки якій слухачі можуть насолоджуватися глибоким та потужним звуком.

Одним із важливих критеріїв сценічної акустики є захист корпусу від вологи та механічних пошкоджень. Тому при підборі сценічних колонок варто звертати увагу на ступінь захисту від вологи — його вказують маркуванням IP. В категорії сценічної акустики ви можете обрати колонки у стандартному прямокутному корпусі чи рупорні гучномовці. Останні можуть використовуватися не тільки для озвучування різноманітних заходів, а й для сповіщення відвідувачів торгівельного центру чи магазину.

В магазині ShowTime ви можете сценічне обладнання купити в Києві, зокрема й професійну акустику для майданчиків.

Обладнання для обробки звуку

Важливим компонентом сценічної акустики є мікрофон, котрий вловлює звукові коливання голосу чи інструменту і передає їх на підсилювач. Мікрофони бувають декількох видів:

  • для проведення конференцій;
  • сценічні.

Для зручного виступу спікерів на конференціях варто використовувати всенаправлені мікрофони на гнучкій ніжці. Такі прилади можуть використовуватися не тільки під час конференцій, а й для оповіщення, оголошень.

Досить поширені сценічні мікрофони – в їх конструкції передбачена рукоять із капсулем, захиищеним вітрозахисною сіткою. Такі мікрофоні можуть бути дротовими або бездротовими, з радіопередатчиком.

Естрадні мікрофони також мають класифікацію на мовні, вокальні, інструментальні та для підзвучування.

Мікшерні пульти – прилад, без якого не обходиться робота на жодній студії. Також вони використовуються у великих концертних залах. За допомогою мікшерного пульту зводиться декілька сигналів у один.

Сучасні мікшерні пульти дають багато можливостей – посилювати, обробляти аудіо сигнали, посилювати їх ефектами. Мікшерні пульти можуть бути стаціонарними, переносними та портативними.

Сценічне професійне обладнання

Стаціонарні пульти використовуються на великих концертних майданчиках та у студіях звукозапису. Переносні мікшери мають від 16 до 20 каналів, використовуються на майданчиках середніх розмірів.

Портативні мікшери приваблюють доступною ціною та досить видатними можливостями. Це оптимальний варіант, якщо 8 каналів для вас достатньо. Такі мікшери можна застосовувати для озвучування різноманітних заходів, де використовується фонограма.

Якщо ви плануєте облаштувати студію, тоді вам варто звернути увагу на процесори, джерела фонового звуку, кросовери, комутаційні панелі, дірект-бокси. Це та інше сценічне обладнання замовити онлайн ви завжди можете в магазині ShowTime.

Вгору