Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HDMI сплітери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

HDMI сплітери: ефективний розподільник і підсилювач сигналу

У всьому світі HDMI інтерфейс стає все більш затребуваним. Його використовують у найрізноманітніших мультимедійних приладах. Усі вони можуть підключатися через HDMI сплітери. Купити в Україні їх можна на нашому сайті. Ми пропонуємо ці пристрої з доставкою на будь-яку зручну для вас адресу.

HDMI сплітери

Що собою являють і як використовуються HDMI сплітери з каталогу нашого магазину?

Дані пристрої відрізняються компактними розмірами при значній ефективності. Їх застосовують як підсилювач сигналу і як напрямні пристрої для безлічі джерел, що підключаються. У нашому інтернет-магазині купити HDMI сплітери можна з різними характеристиками, оптимальними для конкретного користувача.

Призначення даних пристроїв

Такі прилади можуть служити посередником для під'єднання переважної більшості сучасних мультимедійних пристроїв. Це можуть бути плазмові панелі, LED обладнання, домашні кінотеатри і телевізори широкоформатного типу. Підключають через спліттер D-VHS і DVD-плеєри, спеціальні приставки для кабельного телебачення та ефірного, PlayStation і мультимедіа-проектори. HDMI сплітери замовити можна для роботи з планшетами, ноутбуками, айфонами, смартфонами, фотоапаратами. І якби довелося кожен з цих пристроїв під'єднувати за допомогою окремого дроту, то це вийшла б моторошна плутанина. А спліттер виконує функцію відмінного розподільника, що підвищує комфортність експлуатації сучасного мультимедіа обладнання. При цьому він ще й істотно підсилює переданий відео та акустичний сигнал.

Специфіка використання

Сплітери не назвеш простим пристроєм. Їх конструкція досить складна. Але виробники забезпечили для покупця всі можливості для комфортної експлуатації і мультимедійного обладнання, і HDMI сплітера. Принаймні його досить просто ввімкнути в мережу, щоб використовувати в міру необхідності. Особливість його експлуатації полягає в тому, що джерело сигналу під'єднують через спеціальний кабель до вхідного порту спліттера, а кожен приймач окремим дротом — до вихідних роз'ємів. Погодьтеся, в цьому немає нічого складного.

Вибираємо HDMI спліттер

Якщо вам потрібно вибрати і замовити HDMI спліттер, в каталозі нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитися з пропонованим асортиментом. Адже ці пристрої виробляються різних видів, конструкції, модифікації. При виборі спліттера потрібно брати до уваги число входів і виходів. Від цієї кількості залежить, скільки різних приладів в якості джерела або приймача можна буде підключити до конкретного розподільника.

HDMI розгалужувач

Має значення також версія протоколу HDMI. Це важливий критерій. Здебільшого сучасні види аудіо- та відеотехніки діють у протоколі HDMI 1.3/1.4. Також широко поширені стандарти 2.0 і 2.1. Розрізняють сплітери також за вартістю та іншими параметрами. Основні з них:

  • наявність підтримки HDCP;
  • функція посилення сигналу;
  • види вихідних роз'ємів.

Професіонали враховують також і те, що в спліттерах можуть застосовуватися порти не тільки HDMI, але також RJ-45. Якщо в першому випадку це звичний кабель HDMI, то в другому буде використовуватися кручена пара типу CAT.6.7. А для приєднання другого варіанту до сплітера знадобиться додатковий перехідник.

Рекомендуємо вам на нашому сайті HDMI сплітери замовити з доставкою по Україні за цінами, які стануть приємним доповненням до високої якості даних пристроїв. Якщо вам знадобляться будь-які роз'яснення, ви можете звернутися за ними до наших фахівців.

Вгору