Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик
Укр

Підлогова акустика

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Якщо виникла необхідність покупки повноцінної акустичної системи, то не варто поспішати і брати найдорожче, нове, популярне і т. п. Насамперед, потрібно визначитися, для яких саме цілей вам потрібна акустична система. Якщо мова йде про домашній кінотеатр, то, безумовно, кращим вибором стане система 5.1, що передбачає п'ять колонок і один сабвуфер. Така система створює певний «ефект присутності», коли звуки буквально оточують вас з усіх боків, а тому, що відбувається на екрані автоматично сильніше втягує вас і приносить більше задоволення від перегляду.

Якщо ж ви хочете купити акустичну систему для прослуховування музики, то багатоканальні системи в даному випадку поступаються двоканальним, тому не поспішати витрачати гроші на дорогі 5.1. Дві колонки за ту ж суму будуть набагато якісніші, а якщо додати ще сабвуфер, то ви отримаєте якість і повноту звучання без головного болю з приводу того, як правильно і де розмістити п'ять колонок, щоб улюблена мелодія не розчарувала. У разі ж, якщо ви хочете купити систему на всі випадки життя, то обмізкувати все варто навіть не двічі і не тричі. Але, знову-таки, не поспішайте брати «більше і крутіше», стара добра стереопара в поєднанні з сабвуфером часто виграє у багатоканальних китайських комплектів.

І все ж, не залежно від того, під які цілі ви берете собі звук, найкращим варіантом були і залишаються підлогові акустичні системи. Про це говорить навіть той факт, що самі виробники не роблять в більшості випадків акустику на кінотеатральну або ж музичну, але вибудовують ієрархію виходячи з конструктивного рішення, і в цій ієрархії, як уже говорилося, для підлоги завжди виграє у полочної або ж настінної. У теорії, але на практиці зазвичай виникає безліч нюансів.

Якщо мова йде про звук у маленькому приміщенні, розміри якого диктують особливі вимоги до ергономіки, то волею-неволею доводиться купувати настінну або поличну акустичну систему. Але при цьому не варто засмучуватися. По-перше, завдяки меншій популярності поличні колонки дешевше, а тому по-справжньому якісні моделі можуть коштувати стільки ж, скільки ви б віддали за посередні підлогові. По-друге, як уже говорилося вище, полична акустика компактніша і може добре вписатися в загальну обстановку, не займаючи функціональний простір. І справа тут не тільки в ергономіці, але і в якості звуку, адже велика і потужна акустика абсолютно марна в маленькій кімнаті, так як не зможе повністю розкрити свій потенціал.

Але все ж, полична акустика, хоч і дешевше, але менш популярна на ринку, а тому виробники приділяють їй менше уваги. Моделі рідше оновлюються, а спектр пропозиціф не такий вже і густий. Хороша для підлоги стереопара за хороші гроші при правильному узгодженні з сабвуфером і простором приміщення - це вищий пілотаж для домашніх систем. При виборі варто звертати увагу на окремі специфікації. Якщо ви не фахівець, то правило «більше - краще» вам цілком підійде. Чим вище основні показники системи, до яких відносяться потужність, чутливість і частотний діапазон, тим краще. Але житлові кімнати рідко перевищують площу у 20 кв. м, а тому не варто гнатися за дуже вже високою потужністю, якщо тільки ви не бажаєте позмагатися з приятелями. Для повного озвучування таких кімнат досить і не дуже дорогих колонок. Тут краще звертати увагу на якість збірки і матеріалів, для чого краще вивчіть відгуки і всілякі розгорнуті огляди. Пам'ятайте, що кількість - один з базових маркетингових інструментів, якщо мова йде про електроніку. Завдяки незначній вартості деталей, виробники випускають зверхпотужні, але абсолютно даремні акустичні системи. Краще обміркуйте свій вибір двічі і робіть ставку на оптимальності рішення та якість техніки.

Вгору