Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DVI кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

DVI кабель: різновиди, призначення, відмінні характеристики

Сьогодні в кожному будинку використовується кілька варіантів ноутбуків, стаціонарний комп'ютер, телевізор. Усе це продукція різних періодів випуску. Через це часто виникають різноманітні проблеми, пов'язані з неможливістю підключення даних приладів до телекомунікаційного обладнання. Щоб впоратися з цим завданням, використовується кабель DVI. Купити в Україні його можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників даного типу на найпривабливіших умовах.

DVI кабель

Що таке DVI кабелі з каталогу нашого магазину?

Ця абревіатура розшифровується як цифровий відеоінтерфейс. Переважно купити DVI кабель в Україні, як і в будь-якій іншій країні світу, рекомендується для трансляції відео на приймачі цифрового типу. Це може бути телевізор, монітор, відеопроектор. Адже сам кабель такого типу призначений для трансляції на більших швидкостях будь-якої цифрової інформації. В основному для цього застосовується три канали. Ними йдуть потоки у відеоформаті, і навіть різні інші види даних.

Розробка та вдосконалення DVI кабелю

Над кабельною продукцією цього типу працювали фахівці компанії DDWG. Причому до її штату були запрошені конструктори з багатьох інших просунутих фірм. Представлений на суд користувачів та конкурентів цей кабель був у 1999 році. Він прийшов на зміну VGA, який за всіма параметрами встиг застаріти. А ось кабель DVI, купити недорого який можна в нашому магазині, дав можливість суттєво покращити характеристики зображення, а також підвищити роздільну здатність картинки на моніторах.

Основні зовнішні характеристики DVI кабелю

Такий вид кабельної продукції може мати довжину до 10 м. На його кінцях розміщені роз'єми з властивими невеликими циліндрами так званих феритових фільтрів. Конектор на такому кабелі прямокутний досить великий за розміром. На його торцевій стороні знаходяться контактні стрижні, обрамлені металеву пластинку. Щоб роз'єм не випадав з приладу, до якого підключається кабель DVI, по дві сторони передбачені спеціальні гвинтові з'єднання. Завдяки цьому конектор надійно фіксується в аудіотехніці. На капелюшках гвинтів передбачені шліци, розраховані на плоску викрутку. Тому якщо доступ до гнізда обмежений, можна використовувати такий спосіб поліпшення фіксації роз'єму.

Кабель Дівіай

Сфера застосування та переваги DVI кабелю

Така кабельна продукція призначена для трансляції цифрових сигналів з комп'ютерної техніки, ігрового обладнання, а також багатьох інших девайсів. В основному відео контент передається на екран, телевізійний або проекційний екран. DVI кабель, замовити з доставкою, який можна в нашому магазині, відрізняється такими перевагами:

  • Передача високоякісного зображення без жодних перешкод.
  • Відсутність ризику втрати даних під час трансляції відеосигналу.
  • Можливість з'єднання великих моніторів із сучасними девайсами.
  • Високий рівень роздільної здатності, що забезпечує відмінне зображення.
  • Трансляція 4 каналами. За трьома йде колір, а по четвертому — частота.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити DVI кабель, у каталозі інтернет-магазину Showtime вам запропонують допомогу у виборі даних аксесуарів. Це дозволить вам вибрати саме той варіант, що оптимально підійде під ваші завдання. У разі потреби вам роз'яснять відмінності такого кабелю від HDMI, VGA та інших видів кабельної продукції.

Вгору