Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пульти ДК

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

На сьогоднішній день в магазинах електроніки можна побачити безліч пультів дистанційного керування з різним функціоналом і цінниками. До покупки нового пульта може підштовхнути ряд причин, з одного боку це може бути звичайна заміна втраченого або поламаного пульта від телевізора, а з іншого боку - можливість замінити цілий арсенал пультів від різної техніки одним універсальним. Стандартні моделі пультів ДУ виконують базовий набір функцій, мають простий інтерфейс і порівняно невеликий цінник. У такого роду пультах часто не передбачені режими програмування і навчання. Пульти ДУ слід вибирати, знаючи модель телевізора, яким належить керувати. Перш ніж купити пульт дистанційного керування, потрібно звернути увагу на показник робочої дистанції, що визначає відстань з якого можна перемикати канали на телевізорі. Деякі пульти можуть впоратися з відстанню до 20 метрів, а деяким і 5 метрів буде занадто багато. Корисно знати, що пульти з радіомодулем мають велику робочу дистанцію, ніж пульти з інфрачервоним датчиком. Вага, розмір, колір і тип харчування слід підбирати, виходячи з особистих переваг.
Існує й інший тип пультів - універсальні пульти. Вони дозволяють здійснювати управління цілим набором домашніх пристроїв: від телевізора і медіаплеєра до кондиціонера і «розумною» лампочки, а також мають можливість програмування функцій. Універсальний пульт дистанційного керування - відмінний варіант для тих, у кого вдома міні-магазин електроніки.
В сучасних універсальних пультах зустрічаються дисплеї різних розмірів, які відображають основну інформацію, іконку поточного телеканалу, команди управління і ін. Більш просунуті моделі пультів можуть мати дисплей з сенсорним управлінням.

Вгору