Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аудіо-відео електроніка

Аудіо-відео електроніка: першокласне обладнання за прийнятними цінами

Якщо вам подобається записувати, обробляти, збирати, переглядати звукову та візуальну інформацію, то у ваших руках найзручніший для цього інструмент — аудіо-відео електроніка. Купити в Україні її можна у багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір ви знайдете на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників за найпривабливішими цінами.

Що таке аудіо-відео електроніка з каталогу компанії Showtime?

Техніка подібного типу відрізняється тим, що вона розроблена та виготовлена для найширшої сфери застосування. Представлена в нашому каталозі аудіо-відео електроніка має масу функціональних можливостей. Тому з її допомогою можуть реалізувати свої завдання професіонали та звичайні користувачі.

Аудіо-відео електроніка

Різновиди сучасної аудіо-відео електроніки

Асортименти пристроїв для роботи з аудіо-відео контентом на сучасному ринку надзвичайно широкий. До них відносяться:

  • DVD та CD програвачі, караоке-системи;
  • Об'єктиви, процесори, DVD та AV-ресивери;
  • Плазмові, всепогодні та LCD телевізори;
  • Відеопроектори, лампи до них та аксесуари;
  • Стерео ресивери, підсилювачі потужності, ЦАП;
  • Музичні центри, цифрові медіаплеєри.

Призначення різних видів аудіо-відео обладнання

Такі пристрої, як аудіо-відео електроніка, купити в Києві та інших населених пунктах України сьогодні можна для вирішення різних завдань. Основна їх функція — відтворення музики, контенту новин, аудіокниг та інших аналогічних звукових матеріалів. Це широко запитуваний клас товарів. Адже такі пристрої застосовуються звичайними користувачами в побуті. Без них не може нормально функціонувати жодне кафе чи бар. Встановлюють таку техніку у парках розваг та торгових центрах. Вона дозволяє на належному рівні не проводити презентації та інші види ділових зборів.

Аудіо-відео обладнання

Наш асортимент найкращої аудіо-відео електроніки

Якщо вам потрібно купити аудіо-відео електроніку, в інтернет-магазині компанії Showtime ви знайдете найпривабливіші на сьогодні пропозиції. Адже у нас представлена продукція провідних виробників, включаючи такі торгові марки, як Marantz, Onkyo, Pro-Ject, Denon, Yamaha, Sherwood, Linn та інші відомі торгові марки. Завдяки прямій співпраці з ними ми можемо гарантувати фірмову якість товарів, що випускаються під цим брендом, а також пропонувати цю продукцію на найвигідніших умовах. У нас ви можете вибрати та замовити з доставкою по Україні аудіо-відео електроніку різних видів. Але найбільш популярні на сьогодні:

  • Ресівери. Це якісні пристрої для приймання сигналу цифрового телебачення, що виконують декодування та переформатування інформації.
  • Стереоресивери. Це пристрої, які комбінують у собі функції та потенціал інтегрального підсилювача, а також тюнера. Такий прилад є додатковим радіоджерелом.
  • AV ресивери. Це багатоканальні підсилювачі, оснащені спеціальними декодерами цифрового аудіо контенту. Також вони мають тюнер та комутатор. Застосовується у системі домашнього кінотеатру.
  • Караоке-системи. Дані пристрої призначені для відтворення файлів караоке. Вони транслюють мінусову фонограму пісень, а текст показують на екрані у вигляді титрів.

Це далеко не вся наша аудіо-відео електроніка. Ціна та якість на неї в нашому каталозі пропонуються у відмінному балансі. Наші консультанти охоче допоможуть вам зробити правильний вибір такого актуального обладнання та оформити заявку на нього.

Вгору