Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DVI та VGA перемикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для чого потрібні конвертери DVI на VGA?

Технології стрімко розвиваються, щомісяця з'являються нові гаджети та пристрої, здатні значно покращити рівень комфорту та якість нашого життя. Новітні технології також спрощують деякі базові речі, наприклад, під'єднання монітора VGA до відеокарти з роз'ємом DVI-D. Не завжди користувачі розуміють, яким чином можна виконати це під'єднання. Саме для цього були розроблені перемикачі чи конвертери DVI на VGA, купити в Україні котрі вам допоможуть у магазині ShowTime.

DVI та VGA перемикачі

Ключові принципи та відмінності перемикачів DVI на VGA

Щоби якісно розв'язати проблему підключення монітора до відеокарти DVI-D, знадобиться спеціальний конвертер сигналу з DVI-D до VGA. Перш ніж розглянути всі особливості цих конвертерів, розглянемо відмінності під'єднання цих двох типів.

Отже, DVI, цифровий відеоінтерфейс, був розроблений для передачі відео на більшість цифрових пристроїв, зокрема:

Це цифрове підключення, котре дозволяє передавати відео без втрат, внаслідок конвертації цифрового сигналу в аналоговий. Таке підключення надає максимальну якість відтворюваного сигналу. Саме під'єднання стандарту DVI-D використовується на більшості моніторів DualLink, дає максимальну дозвільну здатність — 2048х1536.

Однак, такий інтерфейс, котрий був прийнятий на виробництво провідними компаніями, ускладнив життя багатьом користувачам комп'ютерів, адже прийшло воно на зміну стандарту VGA.

Тож перейдемо до розгляду цього типу під'єднання. VGA — це відеоінтерфейс, котрий встановлювали на монітори та відеоадаптери, починаючи з 1097 року. Такий адаптер передає аналоговий сигнал, максимально може передавати відео HD-якості. Про передачу FullHD чи 3D не може йти мова.

Нові відеокарти випускаються лише роз'ємом DVI-D, а в більшості користувачів все ще встановлено монітори з VGA роз'ємом. Саме тому під'єднати ці пристрої без перебоїв у передачі відео неможливо.

Можна використати декілька варіантів розв'язання цієї проблеми, проте важливо розуміти різницю між пристроями. Сигнали, котрі передаються цими пристроями, завдяки різним портам, теж будуть різними. Щоби забезпечити якісну роботу пристрою, потрібний ЦАП, тобто цифро-аналоговий перетворювач.

Найпопулярніший варіант розв'язання проблеми — звичайний перехідник між форматами. Такі перехідники мають доступну ціну, це краще аніж шукати монітор з потрібним роз'ємом, тож багато користувачів купують саме такий перехідник. Проте він не працює.

Річ у тому, що китайські умільці просто поєднують між собою виходи і дроти двох роз'ємів, і от — перехідник DVI-D до VGA готовий.

Проте такий перехідник не може працювати навіть теоретично, оскільки в цифровому роз'ємі немає контактів C1, C2, C3, котрі необхідні для передачі аналогового сигналу VGA.

Саме тому єдиним розв'язанням проблеми є саме перетворювач між DVI-D та VGA.

Такий пристрій переконвертовує цифровий сигнал в аналоговий, що й потрібно всім користувачам моніторів із застарілими роз'ємами. Такий конвертер допоможе насолоджуватися чіткою картинкою на своєму старому моніторі.

DVI та VGA адаптери

Популярні бренди конвертерів DVI-D до VGA

У магазині ShowTime представлені конвертери різного типу, зокрема й для сигналу HDMI.

Доступною ціною та функціональністю відрізняється конвертер Digitus HDMI-VGA, котрий перетворює сигнал HDMI в аналоговий VGA. Завдяки цьому можна поєднувати сучасні пристрої, такі як ноутбук, програвач, ігрові приставки, зі старими проєкторами чи моніторами. Перетворювач додатково оснащений аудіо гніздом 3.5 мм.

Lenovo 4X90M42956 — конвертер, котрий допоможе під'єднати до ноутбука додатковий пристрій, наприклад, телевізор, проєктор чи монітор.

Обрати конвертер, необхідний саме для вашого пристрою, вам допоможуть консультанти магазину ShowTime.

Вгору