Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комп'ютерні кабелі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Основні різновиди комп'ютерних кабелів

Сучасний стаціонарний комп'ютер є цілим комплексом устаткування, пов'язаного між собою за допомогою різних видів провідників. Комп'ютерні кабелі, купити які можна в нашому інтернет-магазині, з'єднують системний блок, відеокамеру, зовнішній вінчестер, клавіатуру, монітор, мишку, динаміки, принтер та інші види пристроїв.

Які види комп'ютерних кабелів купити необхідно для підключення різних типів та аудіотехніки?

Для підключення різних типів пристроїв потрібні комп'ютерні кабелі. У каталозі інтернет-магазину Showtime вам допоможуть розібратися з тим, який варіант необхідний під ваші завдання. Адже насправді існує досить велика кількість різновидів таких аксесуарів.

Комп'ютерні кабелі

HDMI

Кабель такого типу застосовується для трансляції не лише аудіо, а й відеоконтенту високої якості. Завдяки цьому забезпечується відмінний звук та чітке зображення. Такий кабель використовується для підключення до комп'ютера:

  • геймерських приставок;
  • телевізійного обладнання;
  • інших типів електронних пристроїв.

VGA

Цей кабель сьогодні використовується не дуже широко. Його функція — трансляція високоякісного відеосигналу. Переважно такий комп'ютерний кабель купити потрібно для підключення монітора до системного блоку, а точніше до відеокарти. Крім того, такий елемент застосовується у багатьох моделях телевізорів, що дозволяє отримувати чудове зображення. Через аксесуар транслюється вся інформація, яка демонструється на екрані. Роз'єм під нього складається з 15 контактів, розміщених по п'ять штук у 3 ряди.

DVI

Цей кабель призначений для підключення РК-монітора до системного блоку, а саме — до відеокарти. Він є аналогом кабелю VGA, призначеного передачі високоякісного зображення. Через цей аксесуар транслюється як цифровий, і аналоговий сигнал. Завдяки наявності плоского контактного елемента можна визначити, цифровий кабель використовується або аналоговий. Якщо роз'єм складається з чотирьох контактів, то перед вами аналоговий тип з'єднання. А якщо використовується 24 контакти, тобто 3 по 8, то застосовується кабель аналогового типу.

Ethernet

Цей комп'ютерний кабель замовити необхідно у разі, якщо ви формуєте проводові мережі. Він підходить для підключення до більшості телевізорів, моніторів, мережевих карт та маршрутизаторів. Через війну утворюється локальна сітка. Від довжини та характеристик кабелю залежить рівень якості створеного підключення. Причому взаємозалежність довжини та якості сигналу буде обернено пропорційною. Тобто чим коротший кабель, тим краще буде сигнал. Візуально цей провідник нагадує телефонний аналог. Однак у ньому більше дротів. Складається кабель із восьми різнокольорових жил.

PS/2

Це один із ретро кабелів. Його функції якісніше сьогодні виконує USB.

Аудіо кабель 3,5 мм

Такий аксесуар використовується в основному для формування акустичної системи. Він підходить для підключення навушників, зовнішніх динаміків, переносного CD плеєра, звукової карти. Визначити роз'єм устаткування, що підключається, можна за забарвленням контакту.

Кабелі для комп'ютеру

USB

На сьогодні це найпопулярніший вид кабелю. Він застосовується в різних системах, включаючи приєднання різних систем до комп'ютера, включаючи, наприклад, мишку і клавіатуру. Крім того, USB незамінний у системі підзарядки мобільних пристроїв, динаміків, ноутбуків та інших аналогічних приладів.

Якщо Ви вирішите замовити комп'ютерний кабель, в інтернет-магазині Showtime ви знайдете універсальні аксесуари такого типу. Їх характеристики багато в чому визначаються торговою маркою виробником. Недарма у нашому магазині пропонується продукція лише топових брендів.

Вгору