Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кабельна продукція

Кабельна продукція: все, що потрібно для надійного функціонального з'єднання

Для функціонування будь-яких сучасних електронних пристроїв потрібний якісний кабель. Він може бути різним, але його основне завдання — передача електроенергії. Кабельна продукція в Україні доступна в багатьох спеціалізованих торгових точках. Однак найкращий вибір ви знайдете у нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників на найпривабливіших умовах.

Що таке кабельна продукція з каталогу компанії Showtime?

Кабель — це пучок із з'єднаних разом ізольованих проводів, укладених під загальну оболонку. У складі цих матеріалів виділяють жилу, екран, сердечник. Також кабель може бути захищений бронею зі сталі або оболонкою з інших матеріалів.

Кабельна продукція

Різновиди кабелю

Залежно від конкретних завдань та умов застосування купити кабельну продукцію можна різних видів. До того ж класифікація цих матеріалів постійно поповнюється новими варіантами. Найбільш запитуваними та поширеними на сьогодні вважаються:

 • Нестандартний кабель. Він використовується для створення нетипової електромережі.
 • Силовий кабель. Він призначений для створення мережі з різною напругою.
 • Кабель керування. Він є елементом кола інформації, зв'язку, сигналізації.
 • Телефонний кабель. Він складається з багатьох пар та використовується в лініях телефонних мереж.
 • Симетричний кабель. Він складається з кількох симетричних пар чи інших груп проводки.
 • Кабель розподільний. Він використовується для створення електричної розподільної мережі.
 • Контрольний кабель. Це багатожильний електричний кабель, який застосовується на ділянках зі складним доступом.

Кабель за типом дії

За специфікою застосування ці матеріали ділять на два види. За цим критерієм можна вибрати та купити кабельну продукцію:

 1. Випромінювального типу. Такий кабель транслює та випромінює різного виду радіосигнали.
 2. Нагрівального типу. Цей кабель перетворює електроенергію на теплову при передачі на великі відстані.

Кабель за типом ізоляції

При виборі кабелю потрібно враховувати такі параметри, як наявність і вид ізоляції, рівень гнучкості, кількість жил, їх матеріал, застосування екрана. Так, за використаною ізоляцією замовити кабельну продукцію можна таких видів:

 • З паперовим типом ізоляції. До цієї категорії належать просочені або наповнені олією різновиди кабелю.
 • З пластмасовим типом ізоляції. Виготовлення, прокладання та монтаж таких кабелів простіші в порівнянні з попереднім аналогом.
 • Із гумовим типом ізоляції. Вона може створюватися з натурального або синтетичного каучуку таких марок, як РТП-0, РНД, РТІ-1 або -2.

Кабель за типом волокон

З урахуванням сфери застосування кабельну продукцію можна вибрати із жилами з металу або у вигляді оптичних волокон. Останній варіант переважно доповнюється жилами із металу у вигляді електропроводки.

Кабелі

Асортименти кабельної продукції

До категорії кабельної продукції належать найрізноманітніші ізольовані або неізольовані провідники, що виконує трансляцію енергії або інформаційних сигналів. Застосовуються такі комплектуючі для радіозв'язку, зв'язку телефоном, передачі телевізійних сигналів. Сьогодні особливо потрібні USB кабелі, акустичні, HDMI, міжблочні, оптичні, для навушників, для сабвуфера, комп'ютерні, мікрофонні, DVI, VGA, DisplayPort, інтернет-кабелі, конектори, HDMI та акустичні розетки.

Пропонуємо у нашому інтернет-магазині купити кабельну продукцію. Ціни на неї у нас нижчі, ніж у середньому по ринку. Натомість її якість відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Вгору