Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Голки звукознімача

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Голка звукознімача: деталь, що визначає якість звучання

Цей елемент є основною деталлю конструкції голівки звукознімача. Саме від неї залежить, якою буде якість звучання аудіо контенту, записаного на платівку. Тому не дивно, що ціна голки звукознімача складає левову частку вартості самого програвача.

Що являє собою голка звукознімача для вінілового програвача, як її правильно вибрати та купити?

Для даної деталі використовується технічний алмаз. Чим краще він оброблений, тим вищою буде якість та вартість голки. Взагалі, її заміна необхідна у разі поломки або повного зносу. Вибирати голку потрібно з урахуванням того, який картридж на вашому звукознімач. Якщо зробити це правильно, то вона встановлюється на місце старої деталі без додаткового налаштування. Але в тому випадку, якщо купити голку звукознімача, яка відрізняється від родимого варіанту, то, по-перше, доведеться перевірити її відповідність картриджу головки. А по-друге, у такому разі буде потрібне додаткове налаштування тонарма.

Голки звукознімача

Основні види голок звукознімача

Дані елементи у системі звукознімача переважно виробляються двох видів. Це голки, які мають лінійні чи точкові контакти. У першому випадку контакт алмазної голки з платівкою має форму лінії, тоді як у другому — виглядає як точка. Ще один критерій, за яким розрізняють голки звукознімача, це площа контакту і поперечний діаметр. Щоб звук читався якомога якісніше, поперечний діаметр голки на ділянці торкання з платівкою повинен бути мінімальним. А ось якщо розмір контакту буде більшим, то звук буде менш чистим. Однак при цьому набагато менше зношуватиметься вінілова пластинка та голка звукознімача. Можна також замовити голки звукознімача з урахуванням їхньої форми. Найбільш поширеними є такі варіанти:

  • У вигляді сфери чи конічної форми. Така голка має досить великий поперечний радіус та мінімальну площу контакту. Завдяки цьому звук виходить менш точним, зате платівка зношується набагато менше.
  • У формі еліпса. Така голка забезпечує дуже високу точність звуковідтворення. Вона може досить швидко зношуватися, а також легко псувати платівку. Це не найкращий варіант щодо балансу ціна-якість.
  • Гіпереліптична форма. Це покращений варіант еліптичної голки. Але вона має ще менший радіус за більшого контакту. На такі голки звукознімача ціни найбільш оптимально відповідає якості.

Голки звукознімача від Showtime

У нашому інтернет-магазині товари цього типу представлені від топових виробників, включаючи, наприклад, японський бренд Nagaoka. Корпус пристрою може бути різних кольорів. Взагалі вироби виглядають дуже стильно та лаконічно. Там встановлюється гарантія від виробника терміном на рік. До переваг купівлі даних товарів у нашому інтернет-магазині можна віднести:

  • Можливість голки звукознімача купити із безкоштовною доставкою. Заявка буде виконана в лічені дні, незалежно від адреси одержувача та обсягу замовлення.
  • Можливість оплати покупки частинами. Термін розрахунку може бути розподілений, наприклад, пів року. При цьому не нараховуватимуться відсотки ні на всю суму, ні на залишок платежу.

Голки звукознімача для вінілу

  • Можливість придбання за доступною вартістю. Ми пропонуємо товари кращих брендів за цінами нижчими за ринкові шляхом прямої співпраці з виробником та офіційними дистриб'юторами.
  • Можливість вибору оптимального варіанта. У нас представлені голки з різними картриджами, в різному кольорі, з найкращих матеріалів, з оптимальною формою, в широкому ціновому діапазоні.

Якщо ви хочете отримати якісне, чисте звучання, потрібно максимально відповідально підійти до вибору голки для програвача. У каталозі інтернет-магазину Showtime ви знайдете широкий асортимент таких комплектуючих на будь-який бюджет. А наші консультанти допоможуть зробити вдалий вибір.

Вгору