Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автоматичні штори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Особливості та переваги обладнання для розумних штор

Розумні гаджети знайшли широке розповсюдження в нашому житті, інтегрувалися в більшість сфер нашого життя. Часто розумні пристрої використовуються для підвищення рівня комфорту та безпеки в будинку. Одними з таких варіантів автоматизації є рулонні штори з електроприводом. Під'єднання розумних контролерів допомагає заощадити час та покращити рівень комфорту. В магазині ShowTime ви можете обладнання для розумних штор купити в Україні.

Автоматичні штори

Особливості та різновиди розумних штор

Штори з електроприводом поділяються на два типи за типом керування — з пультом та з клавішею. Важлива перевага розумних штор полягає в тому, що механізм може кріпитися на мансардні вікна.

Також подібні пристрої можуть кріпитися на дерев'яні жалюзі і на римську штору, а також на карнизи.

Штори з автоматичним керуванням виконують важливі функції: пропускання чи блокування світла, запобігання втраті тепла, блокування ультрафіолетового проміння, створення атмосфери затишку та конфіденційності.

Розумні технології дозволяють відкривати та закривати штори, коли вам це знадобиться.

Розумні системи поділяються на два типи:

  • Моторизовані, котрими можна керувати зі смартфона, вони під'єднуються через Wi-Fi. Такими гаджетами можна керувати навіть на відстані, за допомогою будь-якого гаджета, під'єднаного до Інтернету.
  • Другий тип — також автоматизований, проте ними можна керувати лише з пульта дистанційного керування.

В деяких модифікаціях пульт дистанційного керування може активуватися голосовими підказками. Також такі штори мають таймер, котрий допомагає відкривати та закривати штори кілька разів на день.

Рулонні штори з розумним керуванням гарантують неперевершений рівень зручності. Електродвигун дозволяє швидко змінювати положення штор, регулювати кількість освітлення в приміщенні, робити це з пульта дистанційного керування чи дистанційно.

Розумні системи керування дозволяють автоматизувати вже встановлені штори чи жалюзі. Щоби упевнитися, що розумна система підходить саме до ваших штор, ви можете проконсультуватися у працівників магазину ShowTime.

Популярні моделі розумних штор

В каталозі магазину ShowTime ви можете обрати розумні пристрої для керування шторами від брендів:

  • Legrand,
  • Fibaro,
  • Danfoss.

Одна з цікавих модифікацій — Fibaro Home Center 3. Цей пристрій може монтуватися для зв'язку та керування всіма пристроями у будинку.

Серед важливих відмінностей пристрою слід назвати:

  • миттєва обробка інформації завдяки процесору 4х1,2 ГГц;
  • сумісність з іншими розумними пристроями більшості популярних брендів
  • можливість працювати навіть без під'єднання до інтернету, зберігаючи стабільний зв'язок між пристроями.

Всі налаштування доступні в мобільному додатку Home Center.

В асортименті компанії Legrand представлено розумні вимикачі, зокрема Legrand Celiane with Netatmo. Такий розумний вимикач розрахований для під'єднання до рольставень, забезпечує локальне та дистанційне керування ролетами, при підключенні до мережі змінного струму 230 В.

Товари для автоматичних штор

Цей пристрій можна встановлювати замість стандартного вимикача рольставень у коробку прихованого монтажу, глибиною до 40 мм. В монтажну коробку встановлюється вимикач жалюзі на гвинтах чи кронштейнах. Поставляється у кількох кольорах.

Ще один цікавий вимикач, Legrand Valena Allure, керується за допомогою стартового пакета розумного дому. Цей вимикач замінює традиційні вимикачі, дозволяє керувати ролетами дистанційно, за допомогою спеціальної програми чи голосового асистента. Підсвічування робить зручним користування вимикачем в темряві.

Обрати розумну систему для керування шторами вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору