Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійна сценічна акустика

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Професійна сценічна акустика від найкращих торгових марок

Музичні колонки використовуються для звуковідтворення. Їх застосовують у домашніх акустичних системах, встановлюють у кафе, барах, ресторанах. Для застосування під час концертів та вистав використовується професійна сценічна акустика. Купити в Україні її найвигідніше в нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо продукцію топових виробників за найдоступнішими цінами.

Чим відрізняються професійні акустичні системи із каталогів провідних виробників від звичайної акустики?

Будь-які акустичні системи використовуються для відтворення звуку. Але якщо йдеться про концертну та сценічну діяльність, то в такому разі необхідна професійна акустика. Переважно це багатосмугові акустичні системи з декількома звуковими головками. Їхнє завдання — високоякісна трансляція звукового контенту в найширшому діапазоні, що навіть перевищує чутні людським вухом частоти. До речі, їхній діапазон становить від 16 до 20 000 Гц.

Професійна сценічна акустика

Основні види професійної акустики

Якщо вам потрібно вибрати та замовити професійну сценічну акустику, у каталозі інтернет-магазину Showtime ви знайдете найпривабливіші пропозиції. Це може бути колонки різних видів.

Акустика пасивна та активна

Пасивні колонки не мають вбудованого підсилювача. В них передбачений лише його зовнішній варіант. А ось у конструкції активної системи присутній і вбудований підсилювач. Такі колонки відрізняються компактними розмірами, мобільністю, легкою вагою. Для їхнього підключення не потрібні спеціальні засоби комунікації. Але у разі виходу активної колонки з ладу доведеться змінювати підсилювач та акустичну систему.

Монітори студійного типу

Такі пристрої призначені для точного транслювання звуку. Їх застосовують у професійних студіях звукозапису, щоб контролювати збалансованість звучання різних інструментів та якість їх запису. Вважається, що студійні монітори не фарбують звук, а відтворюють його у природному форматі. Це обов'язковий пристрій для звукозапису студій.

Масиви лінійного виду

Така професійна сценічна акустика у Києві та інших містах України є незамінною під час проведення великих концертів. Ця система включає ряд гучномовців, встановлених специфічним способом. Якщо акустичні системи розміщені одна над одною під певним кутом, то розповсюдження звукових хвиль відбувається не лише біля сцени, а й на великі відстані. При цьому звуковий тиск розподіляється рівномірно по всьому об'єму приміщення та навіть за його межами.

Професійна акустика для сцени

Всепогодна акустика

Якщо потрібно купити професійну сценічну акустику для розміщення просто неба, то в такому разі підійде її всепогодний варіант. Він спеціально розроблений у тому, щоб витримувати вплив агресивних чинників довкілля. Такі колонки можуть бути встановлені не просто під сонцем, а біля басейну, в сауні, на спортивному стадіоні або в молодіжному клубі. Одна з переваг таких акустичних систем полягає в тому, що в них передбачена можливість регулювання балансу різних параметрів відповідно до вологості та інших погодних умов.

Рекомендуємо вам вибрати у нашому інтернет-магазині найкращу професійну сценічну акустику. Вартість її у нас нижча, ніж у середньому на ринку. При цьому її якість буде гарантовано високою завдяки прямій співпраці з топовими виробниками.

Вгору