Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Музичні плеєри Hi-Res

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Чим відрізняються програвачі Hi-Res Audio?

Апаратура з підтримкою Hi-Res представлена на ринку вже досить давно, проте широке поширення отримала відносно недавно. Причина — підтримка потоковими сервісами продуктів Hi-Res Audio. Чому взагалі варто обирати саме апаратуру, зокрема програвачі Hi-Res Audio? Причина доволі очевидна – висока якість звучання. В стандарті Hi-Res існує досить багато форматів, тому якщо ви вирішите програвач Hi-Res купити в Україні, то матимете більше можливостей прослуховувати різноманітні композиції.

Музичні плеєри Hi-Res

В чому полягає особливість звучання Hi-Res?

На відміну від відео, в аудіо нема єдиного стандарту для аудіо високої роздільної здатності. Проте, в 2014 році Digital Entertainment Group було визначено аудіо високої роздільної здатності як аудіо без втрат, котре може відтворювати повний спектр звуку із записів, отриманих з джерел, кращих за джерела звуку CD-якості.

Також було зафіксовано чотири різні категорії записів, щоби максимально точно визначити запис:

  • з основного джерела PCM 48 кГц/20 біт;
  • з аналогового основного джерела;
  • з основного джерела CD;
  • з джерела DSD/DSF.

Якщо спростити, аудіо високої роздільної здатності належить до музичних файлів, котрі мають вищу частоту дискретизації, бітову глибину, якщо порівнювати з CD і частотою 16 біт/44,1 кГц.

Головна відмінність звучання Hi-Res — значно краща якість звуку, якщо порівнювати з форматами MP3 і AAC.

Щоби стало зрозуміліше, порівняймо бітрейти різних форматів. Найвищий бітрейт MP3 досягає 320 кбіт/с, тоді як у файла формату 24 бит/192 кГц сягає 9216 кбит/с. Можна стверджувати, що файли Hi-Res в форматах 24/96 або 24/192 відтворюють звучання, над яким трудились музиканти та звукорежисери, найбільш повно.

Оскільки файл містить більше інформації, то він передає більше деталей та текстур, тому ви можете максимально наблизитися до початкового виконання музики.

Для прослуховування аудіо Hi-Res потрібно обирати відповідну апаратуру, оскільки не будь-які програвачі здатні відтворювати такі формати. В магазині ShowTime ви можете програвач Hi-Res замовити онлайн, обравши модель, котра потрібна саме вам.

Популярні бренди Hi-Res програвачів

Має попит продукція британської компанії Cyrus, зокрема мережевий програвач ONE CAST. Щоби побудувати повноцінну мультимедіа систему, достатньо під'єднати до програвача колонки.

Стрімінгова частина побудована на Google Cast і відкриває доступ до популярних сервісів, таких як Spotify, Deezer, Amazon Music та інші.

Також пристрій підтримує передачу даних через Apple AirPlay 2, Bluetooth. Фізичні роз'єми включають аналогові RCA, для ММ-фонокоректора, цифрові оптичний та коаксіальний, HDMI ARC, асинхронний USB. Підсилювач побудований на гібридних модулях класу D, котрі видають 100 Вт потужності на канал.

Музичні програвачі Hi-Res

Cyrus ONE HD — це пристрій, також оснащений інтегральним підсилювачем класу D, з вихідною потужністю 100 Вт на канал. Серед основних відмінносте — вбудований ММ-фонокоректор, модуль Bluetouth AptX, USB ЦАП. Схема розташування клем дозволяє реалізувати під'єднання методом Bi-Wire. Також у конструкції передбачено великий тороїдальний трансформатор для отримання максимально лінійної напруги, а також 11 стабілізаторів для роздільного живлення відповідальних компонентів схеми.

Como Audio Solo — компактний програвач з підтримкою Wi-Fi, зручною кнопковою панеллю керування. Багатий та насичений звук забезпечують твітер з м'яким куполом і низькочастотний динамік з чотиришаровою звуковою котушкою.

Обрати потрібний саме вам програвач Hi-Res вам завжди допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору