Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для безпеки будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Основні компоненти системи безпеки будинку

В наш неспокійний час безпека залишається однією з ключових потреб, задовільнити котру буває досить важко, особливо якщо мова йде про приватний будинок. Найкраще в таких умовах подбати про багаторівневу систему безпеки: камери спостереження, доступ за картками чи числовим кодом. У магазині ShowTime ви можете аксесуари для безпеки будинку купити в Україні, обравши потрібні саме для вас елементи.

Аксесуари для безпеки будинку

Ключові аксесуари для системи безпеки будинку

Сучасна безпекова система оснащується багатьма датчиками, котрі сповіщають про відкриття дверей, вікон та ролетів, розбиття вікон, рух усередині приміщення, затоплення та протікання, витік газу.

Окрім традиційних відеокамер та систем сигналізації, котрі встановлюються в безпековій системі, використовуються й дрібніші аксесуари, зокрема:

  • RFID зчитувач;
  • клавіатура для вводу числового коду;
  • захисні кожухи для клавіатури;
  • універсальні контролери доступу;
  • релейні модулі та інше.

Особливості асортименту аксесуарів для системи безпеки

Одним із ключових елементів безпекової системи є RFID зчитувач, розроблений для зчитування номерів із карток систем доступу та ідентифікації персоналу. Сучасні RFID зчитувачі застосовуються як контролери RFID міток, термінали збору даних. Такі пристрої зчитують мітки, записують інформацію, дозволяють встановлювати паролі зчитування.

Модель зчитувача 2N IP Verso забезпечує контроль доступу за допомогою безконтактних карток чи брелоків, котрі працюють на частоті 13,56 МГц.

Для використання в комбінації з модулярною системою 2N IP Verso передбачено модуль клавіатури 2N 91550312N. Модуль оснащений 12-кнопковою клавіатурою з підсвічуванням. З її допомогою можна обирати номери в календарі системи дверних замків, блокувати зону набору номеру чи інші функції, котрі використовують доступ числового коду. Кнопки на клавіатурі підсвічуються яскравим білим світлодіодним світлом.

Багатофункціональні конвертери

Не менш важливими в безпековій системі є IP конвертер, створений для під'єднання аналогових відеопанелей до локальної мережі. Одним з популярних вважається конвертер Slinex XR-30IP. Конвертер підтримує microSD карт, має вбудований детектор руху.

Цей конвертер допоможе перетворити старий аналоговий домофон у сучасний пристрій з IP можливостями. Для цього не доведеться змінювати домофон, ставити нову панель. Після установки конвертера ви зможете отримувати дзвінки з панелі виклику не лише на монітор, але й на мобільний пристрій.

Конвертер можна встановлювати в будь-якому місці, де розміщений аналоговий домофон.

Аксесуари для безпеки та керування

Найпоширенішим конвертер є для встановлення у приватних чи багатоквартирних будинках. Перетворення аналогового сигналу в IP відбувається таким чином. Спочатку конвертер під'єднується за допомогою витої пари чи через Wi-Fi до локальної мережі. Далі на смартфон чи планшет завантажується спеціальний додаток. Коли на панель надходить виклик, сповіщення приходить на смартфон чи планшет. До конвертера можна під'єднати одночасно декілька пристроїв.

Для організації доступу до зони проходу можна використати мережевий контролер U-Prox ATES0329. Серед особливостей плати підтримка мережі Ethernet, Wi-Fi, пам'ять на 35000 подій, 250 тайм-зон.

U-Prox IP560 — контролер нового покоління, створений для роботи в системах контролю доступу, охоронної сигналізації. В контролері можливо налаштувати роботу зі смартфону, окрім цього підтримується робота з ідентифікаторами різних стандартів. Контролер забезпечує зчитування на відстані до 15 метрів.

Обрати необхідні аксесуари для системи безпеки дому, системи контролю доступу, вам допоможуть працівники магазину ShowTime.

Вгору