Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вінілові програвачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ще на початку нульових здавалося, що вінілові пластинки як носії безповоротно застаріли, і в новому, ХХI столітті критерії якості звучання визначатимуть цифрові формати. Проте, останні пару десятиліть показують, що в середовищі меломанів аналогові носії і характерне звучання з кожним роком цінуються все більше. Не в останню чергу це відбувається завдяки поширеній легенді про «якість» звучання вінілових пластинок, що, насправді, не відповідає дійсності. Незважаючи на це, продажу вінілових програвачів з кожним роком неухильно ростуть, шириться асортимент, а тому і ускладнюється завдання для новачків, які бажають долучитися до вінілової культури.

У середовищі прихильників грамплатівок цінуються як старі, так і нові моделі. Але все це лише культурні чинники, і більш важливими є технічні характеристики і бюджет, на який ви розраховуєте. Так як програвання грамплатівки - це електромеханічний процес, то важливу роль у визначенні якості вінілового програвача грають практично всі його деталі. Іншими словами, на якість звуку впливають не тільки електричні компоненти, але і механічні — тонарм, шарніри і системи підшипників, якими цей тонарм кріпитися до столу програвачі, головка звукознімача та інше. Все це може зіпсувати не тільки ваше враження від улюбленої записи, але і сам запис, адже вінілові пластинки схильні до зносу, ступінь якого прямо залежить від якості елементів програвача.

У разі якщо ви новачок в вінілових справах, звертайте увагу на вартість. Чим дорожче програвач, тим краще. Важливо розуміти, що моделі «все в одному» не можуть забезпечити високої якості, що справедливо для будь-якого типу пристроїв. Краще брати програвач вінілових пластинок без вбудованих підсилювачів і колонок. Також поцікавтеся, що за головка і голка використовуються - жорсткі голки швидко псують пластики. Конструкція тонарма, того самого важеля з голкою, також важлива. Повсюдно поширені поворотні тонарм, які можуть ковзати або зіскакувати з-за погано відрегульованого противаги, що забезпечує оптимальну притискну силу. Вони можуть бути різних форм і довжини, що також відбивається на якості звуку. Тангенціальні тонарм встановлюються на дорогі моделі і забезпечують якість програвання, але можуть спотворювати звучання. Останнє зазвичай виправляють додаванням додаткових механізмів - повітряних подушок або сервоприводів, що також відбивається на ціні.

Якщо в двох словах, то вартість більш-менш пристойних програвачів починається від 150 доларів. Від дешевих Б / Вушних моделей краще відмовитися відразу, особливо якщо вони зроблені в СРСР. Порадити можна моделі таких виробників, як Pro-Ject або Rega, які випускають актуальні програвачі. «Вертушки» даних марок виготовляються в основному з дерева або ж ДСП, матеріалів, які найкраще розсіюють вібрації, знижуючи рівень зайвих деренчання, скрипів і т. Д. У той же час Sherwood, незважаючи на назву, випускають програвачі в основному в пластикових корпусах. Виграють вони лише зовнішнім виглядом, які копіюють професійні діджейські пристрою. Але це лише зовнішній вигляд, працюють вони за іншими принципами.

Безумовно, вибирати варто серцем і гаманцем, але радимо вам не економити при покупці вінілового програвача.

Вінілові програвачі

Незважаючи на стрімкий розвиток цифрових технологій, вінілові програвачі не втрачають популярності. Це спеціалізовані вироби, які призначені для читання і програвання вінілових дисків. Такі програвачі забезпечують неперевершене аналогове звучання і користуються великою популярністю серед меломанів, професійних ді-джеїв. Вінілові програвачі також є оригінальним доповненням до внутрішнього інтер'єру ресторанів, готелів і будинків. В інтернет-магазині «Showtime» представлено широкий вибір якісних моделей програвачів для вінілу від кращих виробників.

Купити вінілові програвачі: особливості моделей

Конструкція таких виробів практично не відрізняється від початкових варіантів. Вироби складаються з самого програвача, який допомагає крутити диск і за допомогою тонарма здійснює підтримку головки звукознімача. Потім ця головка своєї голкою проходить через спеціальні канавки на диску, завдяки чому механічні коливання перетворюються в електричні. Електрохвилі надходять на два дроти з роз'ємами RCA, які приєднуються до Фонокоректори, що вирівнює сигнал. Загальна якість звучання залежить як від якості перерахованих елементів, так і їх індивідуальних технічних показників.

Сьогодні купити вінілові програвачі у Києві, Україна пропонує безліч виробників, серед яких є як компанії зі світовим ім'ям, так і невеликі спеціалізовані фірми. У каталозі магазина «Showtime» ви зможете знайти продукцію виключно високої якості з різними конструкційними особливостями:

  1. З ремінним приводом. Він передає силу обертання за допомогою спеціального гумового ременя. До переваг даних моделей відноситься більш рівномірне обертання за рахунок зниженого рівня шуму, вібрації і коефіцієнта детонації. Ремені періодично зношуються, їх слід міняти.
  2. З прямим приводом. Це автоматичні моделі, столик апарату в яких насаджується прямо на вісь двигуна. Вироби відрізняються високим рівнем набрання швидкості і можуть бути застосовані для скретчинга. У порівнянні з моделями сушіння, ці програвачі вважаються більш потужними і функціональними.

Завдяки використанню технологічних матеріалів нові програвачі підійдуть як для новачків, так і професіоналів. Якісні моделі програвачів не ламають голку від необережного руху. Завдяки цьому запустити платівку може навіть початківець цінитель аналогової музики.

Купити вінілові програвачі в Україні — вигідно, доступно, швидко

В інтернет-магазині «Showtime» ви зможете придбати надійні, довговічні і естетичні моделі програвачів для вінілових платівок у Києві і Україні за найнижчими цінами. У каталозі магазина представлені найкращі продукти від таких світових виробників, як Yamaha, SONY, Reloop, Thorens, Pro-Ject, Audio-Technica, Denon, Clearaudio і багатьох інших. Придбати продукцію у нас може житель будь-якого регіону країни. Доставка виконується провідними кур'єрськими службами максимально швидко і безпечно.

У нашому магазині ви знайдете вінілові програвачі з різними особливостями, серед яких наявність вбудованої акустики, антіскейтінга, картриджа / кришки в комплекті, регулювання швидкості та інше.

Щоб купити вінілові програвачі в інтернет-магазині «Showtime» ви можете просто оформити заявку або замовити зворотний дзвінок. Також ви завжди можете скористатися професійною допомогою наших консультантів, звернувшись за номерами, вказаними на сайті.

Вгору