Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик
Укр

Вінілові програвачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Ще на початку нульових здавалося, що вінілові пластинки як носії безповоротно застаріли, і в новому, ХХI столітті критерії якості звучання визначатимуть цифрові формати. Проте, останні пару десятиліть показують, що в середовищі меломанів аналогові носії і характерне звучання з кожним роком цінуються все більше. Не в останню чергу це відбувається завдяки поширеній легенді про «якість» звучання вінілових пластинок, що, насправді, не відповідає дійсності. Незважаючи на це, продажу вінілових програвачів з кожним роком неухильно ростуть, шириться асортимент, а тому і ускладнюється завдання для новачків, які бажають долучитися до вінілової культурі.
У середовищі прихильників грамплатівок цінуються як старі, так і нові моделі. Але все це лише культурні чинники, і більш важливими є технічні характеристики і бюджет, на який ви розраховуєте. Так як програвання грамплатівки - це електромеханічний процес, то важливу роль у визначенні якості вінілового програвача грають практично всі його деталі. Іншими словами, на якість звуку впливають не тільки електричні компоненти, але і механічні - тонарм, шарніри і системи підшипників, якими цей тонарм кріпитися до столу програвачі, головка звукознімача та інше. Все це може зіпсувати не тільки ваше враження від улюбленої записи, але і сам запис, адже вінілові пластинки схильні до зносу, ступінь якого прямо залежить від якості елементів програвача.
У разі якщо ви новачок в вінілових справах, звертайте увагу на вартість. Чим дорожче програвач, тим краще. Важливо розуміти, що моделі «все в одному» не можуть забезпечити високої якості, що справедливо для будь-якого типу пристроїв. Краще брати програвач вінілових пластинок без вбудованих підсилювачів і колонок. Також поцікавтеся, що за головка і голка використовуються - жорсткі голки швидко псують пластики. Конструкція тонарма, того самого важеля з голкою, також важлива. Повсюдно поширені поворотні тонарм, які можуть ковзати або зіскакувати з-за погано відрегульованого противаги, що забезпечує оптимальну притискну силу. Вони можуть бути різних форм і довжини, що також відбивається на якості звуку. Тангенціальні тонарм встановлюються на дорогі моделі і забезпечують якість програвання, але можуть спотворювати звучання. Останнє зазвичай виправляють додаванням додаткових механізмів - повітряних подушок або сервоприводів, що також відбивається на ціні.
Якщо в двох словах, то вартість більш-менш пристойних програвачів починається від 150 доларів. Від дешевих Б / Вушних моделей краще відмовитися відразу, особливо якщо вони зроблені в СРСР. Порадити можна моделі таких виробників, як Pro-Ject або Rega, які випускають актуальні програвачі. «Вертушки» даних марок виготовляються в основному з дерева або ж ДСП, матеріалів, які найкраще розсіюють вібрації, знижуючи рівень зайвих деренчання, скрипів і т. Д. У той же час Sherwood, незважаючи на назву, випускають програвачі в основному в пластикових корпусах . Виграють вони лише зовнішнім виглядом, які копіюють професійні діджейські пристрою. Але це лише зовнішній вигляд, працюють вони за іншими принципами.
Безумовно, вибирати варто серцем і гаманцем, але радимо вам не економити при покупці вінілового програвача.

Вгору