Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Повністю автоматизовані вінілові програвачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Чи потрібен вам вініловий програвач?

Якщо ви плануєте створити повноцінну мультимедіа студію, вам варто розглянути питання покупки вінілового програвача. Хоча побутує думка, що вініл уже давно морально застарів, істинні меломани впевнені, що справжній, живий звук здатен відтворити саме програвач вінілу. Вінілові платівки переживають справжній бум — відомі виконавці видають свої треки не лише на CD, але й на вінілі, меломани намагаються викупити колекційний вініл. Однак, обирати програвач вінілу потрібно правильно, щоби він повністю відповідав вашим вимогам. Важливо звертати увагу на тип картриджа, тонарму, а також керування. Якщо ви раніше не мали справи з програвачами вінілу, краще обирати модель з повністю автоматичним керуванням.

Повністю автоматизовані вінілові програвачі

Відмінності вінілових програвачів з автоматичним керуванням

Більшість сучасних моделей вінілових програвачів мають можливість автоматичного запуску відтворення платівок. Щоби запустити обертання, достатньо натиснути кнопку «Старт». Далі система сама увімкне двигун, підніме тонарм, доведе до початку платівки і опустить на потрібну борозенку. Наявність функції «Автозапуску» дозволяє відтворювати диск безперервно.

Не менш корисною є функція автоматичного вибору швидкості — це позбавляє необхідності вручну коригувати швидкість обертання платівки.

Інтернет-магазин ShowTime пропонує вініловий програвач з автоматичним керуванням купити в Україні. В каталозі ви зможете обрати програвач з характеристиками, котрі повністю задовільняють ваші вимоги.

Важливі моменти, на котрі потрібно звернути увагу

Окрім типу керування, у програвачі вінілу є багато особливостей, котрі впливають на якість звучання, комфорт експлуатації. Зокрема, привід — він може бути ремінним чи прямим. Перший варіант найпоширеніший — такий привід встановлюється на моделях з роторним двигуном. Всередині бази знаходиться ремінь, котрий з'єднує шків та обід нижньої частини диска. Основні відмінності:

  • низький рівень шуму;
  • зниження вібрації, котра передається двигуном на диск;
  • прямий привід запускає двигун, що розташований безпосередньо під диском. Така система вважається надійнішою, адже в ній немає ременів та кілець.

Тонарм — це один із ключових компонентів програвача, важіль, на котрому закріплено головку. Цей елемент встановюється на кріпильному майданчику, котрий називається шелл. Всі тонарми можна поділити на два типи – радіальні (поворотні) і тангенціальні. Перший тип найпоширеніший, добре знайомий багатьом меломанам.

До радіальних тонармів належать важелі, в яких трубка і головка рухаються навколо осі, розташованої на програвачі. Такий важіль може змінювати положення стосовно платівки, пори цьому рухаючись із нею по одному радіусу.

Найкраще обирати тонарм із можливістю регулювання притискної сили та функцією антискейтинг.

Щоби мати в майбутньому можливість замінити голку та картридж, обирайте моделі з ММ-картриджем. В такій системі ви зможете замінити основні компоненти самостійно.

Вінілові програвачі з автоматичним керуванням

Популярні автоматичні програвачі

Audio-Technica AT-LP3 — одна з найвідоміших моделей в даній категорії. Це повністю автоматичний програвач, з яким ви зможете насолодитися ідеальним звуком. Корпус пристрою створено з матеріалів, котрі не резонують, тож ви позбавлені небажаних звуків під час прослуховування улюблених треків. Тут встановлено прямий тонарм з регулюванням тиску на голку та налаштуванням антискейтингу.

Denon DP-29F — також повністю автоматичний програвач, побудований на опорному диску з міцного алюмінію. Система автоматичного ввімкнення та вимкнення виключає появу подряпин на дорогоцінних платівках.

Працівники магазину ShowTime пропонують консультації з приводу підбору оптимальної моделі автоматичного вінілового програвача.

Вгору