Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Міжблочний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Міжблочний кабель: основні види та відмінні характеристики

Міжблочний кабель призначений для з'єднання блоків, тобто, компонентів акустичної системи. Це свого роду нервова мережа цієї конструкції. Від властивостей цього матеріалу залежить її функціонування. Тому так важливо правильно вибрати та купити міжблочні кабелі. В Україні це найзручніше зробити через наш інтернет-магазин Showtime. Ми пропонуємо якісну продукцію топових виробників за помірними цінами. Але головна її характеристика — відмінна функціональність та відповідність заявленим параметрам.

Що таке міжблочний кабель і як його вибрати?

Правильно підібраний міжблоковий кабель забезпечує відмінний захист сигналу від перешкод. Також він здатний донести ключову енергію до фінальної точки в акустичній системі. Його технічні особливості визначають музичний характер. Він залежить від таких параметрів як опір, індуктивність, а також безліч інших критеріїв, що впливають на характеристики звучання. Якщо правильно вибрати та замовити міжблочний кабель, він стане чудовим компаньйоном у побудові акустичних систем.

Міжблочний кабель

Різновиди

Вибір даних матеріалів необхідно робити з урахуванням багатьох чинників. З цього переліку можна виділити три основні критерії. Від їх параметрів залежить, який сигнал буде передаватися від одного на інший пристрій. За типом розрізняють кабель:

  • Стерео. Це елементарний спосіб трансляції сигналу між лівим та правим каналом. Для цього використовується версія гнізда типу тюльпан.
  • Стереобалансовий. Такий кабель приєднується за допомогою більш сучасних якісних роз'ємів із трьома контактами та заземленням.
  • Сабвуфер. Це кабель для моносигналу. У ньому використовуються такі ж, як у колишньому варіанті роз'єми. Передача сигналу виготовляється на сабвуфер.
  • Цифровий коаксіальний. З його допомогою передається цифрова інформація про конкретний звуковий сигнал, а також його характеристики.
  • Цифровий баланс. Замовити міжблоковий кабель такого типу рекомендується для використання в Hi-Fi та Hi-Ent player.
  • Цифровий оптичний. Це надзвичайно поширений варіант трансляції звукового контенту зі специфічним роз'ємом, наприклад, у телевізорах.
  • Для мікрофонного або музичного типу підключення. З'єднання здійснюється за допомогою роз'єму Jack. Розрізняють моно, стерео, із перетином 3,5 або 6 мм.

Довжина

Це ще один критерій вибору матеріалу. Потрібно виміряти відстань між двома об'єктами, які з'єднуватимуться кабелем. До цієї довжини необхідно додати 0,5 м для зручності підключення.

Виробник

Для того щоб правильно вибрати та купити міжблочний кабель, в інтернет-магазині компанії шоу-тайм вам порекомендують звернути увагу на топові бренди. Ми пропонуємо продукцію таких відомих торгових марок, як, наприклад, 2E, Atlas Cables, AudioQuest, Chord, Goldkabel, Inakustik, Nordost, Oehlbach, Silent Wire, Van Den Hul, Wireworld.

Міжблочний кабель в Україні

Ціна кабелю

Насправді ціна міжблочного кабелю різних видів не дуже відрізняється. Але найдоступнішими за ціною будуть дроти, які використовуються в комплекті з Hi-Fi апаратурою. Більш дорогі варіанти мають і більш досконалі технічні характеристики. У них мідь оброблена спеціальним покриттям, у неї позолочені наконечники, а також кабель занурений у спеціальну ізоляційну плівку.

Це далеко не всі характеристики, як правильно вибрати та замовити міжблочний кабель. У каталозі інтернет-магазину компанії шоу там ви знайдете всі найактуальніші на сьогодні та унікальні моделі матеріалів даного типу.

Вгору