Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Студійний підсилювач потужності

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Студійний підсилювач потужності

Студійна робота над звуком вимагає наявності спеціального обладнання, серед якого велике значення займають підсилювачі потужності. Це професійні пристрої, які застосовуються для підключення пасивних акустичних систем, а також студійних і сценічних моніторів. Інтернет-магазин Showtime пропонує великий асортимент студійних підсилювачів потужності від кращих іменитих брендів. У каталозі магазина представлені тільки сертифіковані моделі виробів, і за найнижчими цінами в Україні.

Купити студійний підсилювач потужності в Україні: основні особливості, типи

Професійні підсилювачі потужності для студій звукозапису використовуються для збільшення потужності сигналу, який надходить з відтворює обладнання. Такі бренди зі світовим ім'ям, як Denon, Bosch, ART, QSC, Yamaha, виробляють вироби з використанням кращих матеріалів, передових технологій. Завдяки цьому такі підсилювачі не спотворюють сигнал, а саме при збільшенні інтенсивності електроколебаній зберігають його форму в первісному вигляді.

Студійний підсилювач потужності

Купити студійний підсилювач потужності в Києві та інших регіонах України в магазині Showtime — правильний вибір для будь-яких звукозаписних студій. Студійні підсилювачі потужності застосовуються в студіях для невеликого і якісного посилення звучання. Те ж призначення і у побутових моделей. Проте виділяють ряд принципово значущих відмінностей між цими двома типами підсилювачів:

  • роздільне регулювання каналів;
  • великий частотний діапазон при відтворенні (в студійних моделях від 10Гц до 100кГц);
  • більш якісне виконання частин пристрою, включаючи схеми і роз'єми;
  • відсутність темброблока (в студійних умовах управляти підсилювачем можна за допомогою мікшерів).

Студійні професійні підсилювачі зазвичай виконуються у вигляді рекового обладнання. Такі девайси відрізняються практичністю у використанні, високою ефективністю, надійністю і компактністю в розміщенні. При цьому важливо знати, що студійні пристрої недоцільно обирати для побутового застосування за рахунок високої вартості. Також їх характеристик не вистачить і для концертної роботи. Для студійних підсилювачів потужності характерний широкий частотний діапазон, а також додатковий захист важливих компонентів. Пристрої високого класу виробляються в металевому корпусі, у них ретельно продумана конструкція, а також укріплення власники.

Підсилювач потужності для студії

Студійний підсилювач потужності — купити в Україні з офіційною гарантією та оперативною доставкою

В інтернет-магазині Showtime представлений величезний вибір підсилювачів потужності для студій звукозапису, придбати які може житель будь-якого населеного пункту України. Оплатити товар ви можете будь-яким зручним способом, а доставка здійснюється в найкоротші терміни за допомогою провідних кур'єрських служб. У каталозі магазина представлені оригінальні моделі продукції від брендів-виробників зі світовим ім'ям, включаючи Denon, Crown, JBL, Bosch, ART, QSC, Yamaha, Wharfedale PRO, RME, Monakor, Phonic та інших. На всі вироби поширюється офіційна гарантія від виробників.

Вибір студійного підсилювача важливо робити з урахуванням мінімальних спотворень і нерівномірних частот. Рекомендується вибирати модель, номінальна вихідна потужність якої буде достатньою для отримання необхідного тиску, яке створюється моніторами. Але на вироби високої потужності потрібно звертати увагу з обережністю, оскільки дуже потужні моделі можуть викликати пошкодження моніторів.

Щоб купити студійний підсилювач потужності в Україні за ціною найнижчою в магазині Showtime просто оформите заявку або замовте зворотний дзвінок.

Вгору