Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Товари для розумного будинку для енергозбереження: розумні термоголовки, контролери, терморегулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Товари для розумного будинку для енергозбереження: розумні термоголівки, контролери, терморегулятори та інші пристрої для смарт-технології

Розумний будинок дає змогу повністю по-новому облаштувати життя і однієї людини, і цілої родини. Адже в результаті багаторазово підвищується комфортність проживання в такому житлі, поліпшується якість життя. А якщо замовити товари для розумного будинку для енергозбереження на сайті нашого магазину, то це дасть змогу облаштувати ще й більш економний побут. При цьому навіть мови не може бути про погіршення комфортності житла.

Товари для розумного будинку для енергозбереження: розумні термоголовки, контролери, терморегулятори

Що собою являють товари для розумного будинку для енергозбереження з каталогу нашого магазину?

Правильна організація житлового простору дає змогу позбутися надокучливої рутини, постійних переживань про те, що ви забули вимкнути або ввімкнути в будинку техніку. Вам набагато комфортніше буде експлуатувати освітлення, не піклуючись при цьому про те, скільки мотає лічильник. А все це разом дає можливість вивільнити побільше часу для продуктивного відпочинку і роботи. Адже товари для розумного будинку для енергозбереження, замовити з доставкою які можна в нашому магазині, дають змогу контролювати роботу всіх побутових пристроїв легко і просто. При цьому задіюється інтернет, тому управління може здійснюватися елементарно через смартфон. Однак для того щоб забезпечити повноцінний контроль, знадобляться спеціальні товари для розумного будинку для енергозбереження - розумні термоголівки, контролери, терморегулятори. Купити в Україні їх вам буде найвигідніше в нашому інтернет-магазині. Адже ми гарантуємо їхню оригінальність і доступну вартість. Це справжній бонус, враховуючи, що це продукція топових світових брендів.

Розумна термоголівка

Ми пропонуємо такі пристрої, наприклад, від ТМ Danfoss, з категорії Eco або Living Connect. Управління їхньою роботою здійснюється через Bluetooth. У процесі вибору важливо враховувати розмір різьблення. Одні з найбільш затребуваних варіантів — М30Х1.5, розрахований на напругу 3V, білого кольору.

Розумний контролер

Ми пропонуємо смарт контролери споживання енергії від торгової марки Aeotec. Вони можуть функціонувати від однофазної мережі 60A, потужністю 230V.

Розумний терморегулятор

На нашому сайті пропонуються такі пристрої від торгової марки Danfoss. Це можуть бути механічні моделі, призначені, наприклад, для електронного підігріву теплих підлог. Функціонує пристрій від мережі 16 А. У базовій комплектації електронна модель може йти з датчиком температури повітря і LED-дисплеєм. Такий варіант живиться від електромережі напругою 3 В.

Товари  для енергозбереження розумного будинку

Варіанти управління

Найчастіше таке обладнання купують для організації в будинку опалювальної мережі. Для неї виробники пропонують величезний вибір різних пристроїв. Насамперед ви можете вибрати в нашому каталозі товари для розумного будинку та енергозбереження. Розумні контролери, термоголівки і терморегулятори в Києві та інших містах України сьогодні дають змогу створити Smart атмосферу з найкращими умовами для проживання людини. Найпоширеніші стандарти таких систем:

  • EnOcean. Це бездротовий економний стандарт управління.
  • KNX. Складна система управління, що функціонує без збоїв.
  • ZigBee. Ця бездротова технологія працює через Bluetooth.
  • Z-WAVE. Це радіотехнологія для дистанційного керування.

Якщо вам потрібно купити товари для розумного будинку та енергозбереження, розумні контролери, термоголівки, терморегулятори з каталогу нашого магазину стануть для вас справжньою знахідкою. З нами ваш будинок стане набагато комфортнішим і економнішим.

Вгору