Обмін або повернення товару здійснюється відповідно до Закону України про права споживача.

Майже на всі товари надається гарантія виробника або нашої компанії.

Мінімальний термін гарантії 14 днів

Гарантійний період може відрізнятися від сервісної політики виробника.

Термін гарантії вказаний на нашому сайті і в гарантійному талоні.

Перевіряйте комплектацію і цілісність товару при отриманні. Якщо дефект або неповна комплектація буде виявлена ​​після покупки, такий товар повернути або обміняти буде неможливо.

Увага! Купуючи будь-який товар ви купуєте право власності на товар належної якості. Якщо якість товару не належне або вас щось не влаштовує, не купуйте такий товар і повідомте в наш контакт центр про свою проблему.

Якщо ви купили товар належної якості та за будь-якої причини він вас не влаштував, повернути або обміняти такий товар можна тільки якщо не розкрита коробка, якщо не розірвані захисні пломби, якщо не порваний блістер, не порушена цілісність упаковки.

Якщо відсутній блістер, порушена цілісність упаковки, розірвані захисні пломби або пошкоджена коробка, такий товар вважається використаним і повернути його не можна. Єдиним винятком обміну/повернення такого товару може бути домовленість сторін.

Якщо ви отримали товар неналежної якості, то обмін/заміну можна здійснити тільки за наявності висновку сервісного центру.

Для здачі товару в сервісний центр підготуйте, будь ласка, наступний список документів:

Документ, що підтверджує оплату.

Гарантійний талон.

Заява, де буде детально описана проблема.

Увага! Повернення грошових коштів відбувається від 2 до 5 робочих днів.