Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лампи до проектора

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Люди, прийнявши рішення купити проектор, часто добре розуміють, для якої мети їм потрібно проекційне обладнання, більш-менш уявляють, які критерії будуть ключовими, але погано орієнтуються в параметрах пристроїв. Побачивши широкий асортимент проекторів, пропонований офлайн і онлайн магазинами, легко розгубитися, особливо, якщо раніше не доводилося стикатися з цією технікою.

Для комфортного сприйняття проектованих зображень потрібно правильно підібрати проекційне обладнання, а для ефективної роботи сучасного проектора потрібна якісна, надійна лампа. Лампа для проектора - один з найважливіших складових у функціонуванні проектора. На даний компонент припадають значні навантаження, тому необхідність в його заміні може виникати досить часто. Лампи для проекторів варіюються по потужності, розмірам, терміну служби, а технологія створення визначає деякі аспекти передачі кольору.

Заміна лампи - один з найбільш витратних підводних каменів при покупці проектора. Часто сама лампа і її заміна може обійтися в не одну сотню доларів. Тому вибираючи проектор, буде не зайвим відразу дізнатися і розпитати, який термін служби лампи, скільки вона коштує і де можна купити лампи для проекторів.

Вибір лампи для проєктора

У багатьох сферах сучасного життя використовуються проєктори. Хоча спочатку вони розроблялися для застосування у навчальних закладах. Але навіть найнадійніші пристрої такого типу дуже швидко можуть вийти з ладу. Насамперед це трапляється через те, що вичерпується ресурс лампи. Для проєктора купити в Україні комплектуючі цього типу можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію топових виробників за помірними цінами. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором, а також нададуть всю необхідну інформацію про конкретний товар, специфіку його встановлення та експлуатації.

Лампи до проектора

Що потрібно знати, щоб правильно вибрати та замовити лампу для проєктора?

Даний елемент конструкції проєкційного обладнання потребує грамотної експлуатації. Інакше він вийде з ладу завчасно. Якщо ви вирішите вибрати та замовити лампу для проєктора в інтернет-магазині Showtime, то отримайте фірмове обладнання з гарантією від виробника. Вся інформація про кожен конкретний виріб наведена в картці товару. У разі потреби Вам завжди прийдуть на допомогу наші професійні консультанти.

Середній термін служби лампи

Інформація цього типу наводиться в інструкції до товару. Також вона вказується у картці конкретної моделі. У середньому лампа для проєктора може прослужити одну-дві тисячі годин. Продукція преміумкласу здатна працювати 4000 годин та більше. Щоправда, для такої експлуатації із залученням лише 1/3 потенціалу пристрою має використовуватися ECO-режим.

Рекомендації щодо вибору ламп

Перед тим, як вибрати та купити лампу для проєктора, потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд та упаковку пристрою. На ній має бути наведене належне маркування та інформація про правила використання. У нашому інтернет-магазині ви отримаєте такий товар із гарантією від виробника. На виробі обов'язково буде наведено його унікальний серійний номер. Це будуть пристрої з акуратним складанням, високої якості, з маркуванням виробника, з металевим корпусом.

Проекторна лампа

Як можна продовжити термін експлуатації лампи для проєктора?

При неправильному використанні будь-якого сучасного обладнання можна домогтися його зносу в найкоротший час. Але є й ефективні засоби, як продовжити термін служби. Лампи для проєктора, замовити з доставкою, які можна в нашому інтернет-магазині, можуть пропрацювати набагато довше при грамотній їх експлуатації. Наші фахівці у процесі використання проєктора рекомендують звернути увагу на такі моменти:

  • Бережне поводження. Насамперед лампа виходить з ладу після падіння проєктора. У такому разі її неможливо буде відновити.
  • Коректність вимкнення. Для цього потрібно використати кнопку Power. Але з мережі шнур виймати не потрібно, щоб вентилятор встиг остудити лампу.
  • Правильне перенесення. Не можна транспортувати проєктор з лампою, що не остигнула. Від різкого перепаду температури може вибухнути.
  • Швидке охолодження. Краще купити проєктор із функцією прискореного остигання лампи. Про нормалізацію температури свідчить сигнал індикатора.
  • Застосування безперебійника. Він забезпечить запас часу. Адже при частих відключеннях електрики лампа може набагато швидше перегоріти.
  • Дотики лише в рукавичках. Від пальців на лампі залишаються жирні відбитки, що призводить до різних температур на різних ділянках лампи.
  • Чисті фільтри. Якщо вони ефективно пропускатимуть повітря, то лампа набагато швидше зможе остигати, що продовжить термін її роботи.

Це далеко не всі правила, як правильно експлуатувати та як замовити лампу для проєктора. У каталозі нашого магазину ви знайдете найкращий асортимент даних товарів. А зробити зручний вибір Вам допоможуть наші консультанти.

Вгору