Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Панелі керування

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Панель керування для системи Розумний будинок

Сьогодні всі намагаються забезпечити максимальний рівень комфортності у своєму житлі. Сприяє цьому система Розумний будинок. В Україні купити панель управління для такої технології можна найвищої якості, якщо скористатися пропозиціями нашого інтернет-магазину.

Панелі керування

Що собою являють і якими характеристиками відрізняються панелі управління для Розумного будинку з каталогу нашого магазину?

Ці конструкції являють собою вузол, через який здійснюється контроль функціонування всіх розміщених у мультирум приладів. Якщо правильно вибрати і купити панель управління, Розумний будинок працюватиме як годинник, причому швейцарський. Недарма досвідчені покупці віддають перевагу нашому асортименту. Така панель дасть можливість забезпечити автоматизовану комунікацію з інтелектуальною системою, встановленою у вашому будинку.

Готові панелі керування

Вони можуть бути вбудованими. Встановлюються панелі переважно на стіну. Конструкція є мережевою. Вона призначена для сигнальних процесорів конкретної серії. Пропоновані в нашому інтернет-магазині панелі управління для Розумного будинку відрізняються такими особливостями:

  • Наявність і підтримка меню, розрахована на безліч мов. Інформація може виводитися, зокрема, англійською, арабською, китайською, японською та іншими мовами.
  • Хороша читабельність. РК дисплей має зручний розмір. Щоб зображення було видно при будь-якому освітленні, використовується заднє підсвічування дисплея на основі світлодіодів.
  • Захищеність інформації. Щоб ніхто не міг змінити налаштування, встановлені користувачем, доступ до системи управління повинен здійснюватися через надійний захист.
  • Велика ємність. Така панель управління системою Розумний дім, купити яку можна в нашому магазині, розрахована на підключення безлічі різних пристроїв, у середньому 16 приладів.
  • Підтримка управління програмним забезпеченням. Для цього використовуються спеціальні "гарячі клавіші", передбачені розробниками таких панелей для системи Розумний будинок.
  • Великий вибір параметрів налаштувань. У середньому їх може бути 36. Наприклад, на шість клавіш передбачено шість налаштувань, які перемикаються за допомогою натискання кнопки Home.

Панелі керування мультирум

Асортимент комплектуючих

Для облаштування Розумного будинку необхідна спеціальна мультимедійна система, яка здійснює розподіл звукових і відеосигналів у приміщенні та поза його межами. Причому така конструкція може діяти одночасно на безліч приміщень у межах одного будинку або квартири. Для управління контролю та налаштування встановленого обладнання використовується спеціальна панель управління для Розумного будинку. Замовити з доставкою в нашому магазині подібну систему можна різних видів. Це може бути повноцінна панель, до якої потрібно тільки під'єднати елементи Розумного будинку. Але також можна підібрати всі компоненти такої конструкції, які вас цікавлять, і зібрати її на свій смак. Для цього на нашому сайті ви можете вибрати:

  • Сенсорні панелі. Їхнє живлення здійснюється безпосередньо від електромережі або через вбудований акумулятор.
  • Кнопкова панель. Вона може бути настінною або настільною. Її зарядка може здійснюватися індуктивно.
  • Аудіо матриця. Це додатковий модуль для управління окремими зонами в приміщенні з системою Розумний дім.

Рекомендуємо вам на нашому сайті панелі управління для Розумного будинку купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них цілком доступні. А ось комфорт і функціональність вони забезпечують найвищого рівня.

Вгору