Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фотоапарати

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Найкращі сучасні фотоапарати: як вибрати і де купити?

У нашому житті завжди є багато моментів, які хочеться увічнити. Найкращий спосіб для цього — цифровий фотоапарат. Купити в Україні найякісніші з них можна у нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо продукцію від топових виробників за найпривабливішими цінами.

Як правильно вибрати та замовити цифровий фотоапарат в інтернет-магазині Showtime?

Фотографування, а тим більше прояви плівки в минулому являли собою масу складних процесів. Зате сьогодні кожен має можливість створювати фотографії на свій смак, зберігати їх у різних форматах і роздруковувати в будь-якій якості. Це стало можливим завдяки такому пристрої, як цифровий фотоапарат. У Києві, Харкові, Миколаєві та будь-якому іншому населеному пункті України дані прилади доступні у багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір ви знайдете у каталозі нашого інтернет-магазину Showtime. З нами ваші покупки завжди будуть вдалими. А наші консультанти допоможуть розібратися за умов такого вибору.

Фотоапарати

Тип фотоапарата

Сучасні цифрові фотоапарати виробляються переважно двох видів:

  1. Компактні. Це найпоширеніші на сьогодні моделі фотоапаратів. Вони найкраще підходять для використання під час подорожей на екскурсіях. Такі пристрої мають компактні розміри й легку вагу.
  2. Ультразум. Дані фотоапарати мають більший розмір, зі збільшеною фокусною дистанцією. Їх застосовують для виконання зйомок тих об'єктів, які розташовуються на великій відстані, включаючи пейзажі.

Вибір матриці

Для формування зображення цифрові фотоапарати з каталогів будь-яких виробників мають матрицю. Цей пристрій являє собою сітку з чутливих до світла точок. При засвічуванні пікселі продукують електричний сигнал. Характеристики матриці потрібно враховувати при виборі фотоапарата, звертаючи увагу на такі моменти:

  • Розширення. Це кількість пікселів конкретного пристрою. Ця характеристика представляється у мегапікселях. Наприклад, якщо матриця має 12 мегапікселів, вона складається з 12 млн таких точок. Чим вище рівень роздільної здатності, тим більше конкретних об'єктів може зафіксувати фотоапарат на одному знімку. Для звичайних фотографій достатньо рівня цієї характеристики від 3 до 8 мегапікселів.
  • Розмір. Чим матриця більша, тим менша ймовірність виникнення на фотографії так званого шуму. Це завади у вигляді точок або смужок. Також матриця збільшеного розміру дає можливість набувати більше відтінків кольорів. Щоб отримати максимально якісну картинку, краще вибирати матрицю більшого розміру, навіть якщо роздільна здатність буде однаковим. Одиниця виміру розміру матриці — дюйми. Для бюджетних моделей достатньо розміру 1:2,3 дюйма.
  • Світлочутливість. Цей показник також потрібно враховувати, перш ніж замовити цифровий фотоапарат. Це так зване ISO. Чим його показник вищий, тим більше можливостей робити якісні знімки при недостатній освітленості. Однак збільшена чутливість може призвести до виникнення перешкод на фотографії.

Фотоапарати миттєвого друку

Інші параметри

У процесі вибору фотоапарата потрібно враховувати характеристики його об'єктива, стабілізатора зображення, режимів зйомки, дисплея, акумулятора, роз'єм для підключення, додаткових функцій. Ще один важливий критерій — виробник.

Якщо ви вирішите вибрати та купити фотоапарат в інтернет-магазині Showtime, то отримаєте можливість придбати продукцію провідних світових марок за помірними цінами. Розібратися з вибором допоможуть наші професійні консультанти.

Вгору