Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мікрофонний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Обираємо якісний мікрофонний кабель

Під'єднувати мікрофон у складі системи караоке, під час запису інструментів та вокалу в студії, важливо використовувати правильну комутацію. Зокрема для під'єднання мікрофона застосовується мікрофонний кабель, різновид акустичного кабелю. В магазині ShowTime ви зможете мікрофонний кабель купити в Україні, обравши посеред розмаїтого асортименту.

Мікрофонний кабель

Особливості конструкції мікрофонного кабелю

Мікрофонний кабель — це шнур, котрий складається з декількох м'яких мідних жил, а також додаткового захисту, ізоляційної оболонки. Обов'язковим у мікрофонному кабелі є екранування, котра виготовляється з дротів. Щільність такого обплетення становить 70%

Жили мікрофонних кабелів виготовляються з міді, проте вона відрізняється, залежно від ступеня очищування:

  • мідь із маркуванням TPC — найчастіше вживаний варіант;
  • чиста мідь (PCOCC) — оптимальний варіант за співвідношенням надійності та якості передачі даних;
  • безкиснева мідь (OFC) — дорожчий варіант, котрий застосовується для під'єднання мікрофонів до професійної техніки.

Якщо в описі кабелю зустрічається маркування FRNC, це значить що оболонка захищена від горіння, тому така комутація може застосовуватися для прокладання в студіях звукозапису, на закритих концертних майданчиках.

Які функції виконує мікрофонний кабель?

Основне завдання – якісна та надійна комутація між мікрофоном та акустичними системами. Також мікрофонні кабелі можуть під'єднуватися до мікшерної консолі, студійного чи концертного обладнання.

Комутація з акустичною апаратурою виконується за допомогою роз'ємів XLR. Головні відмінності такого роз'єму — симетрична передача сигналів, балансна комутація. Цей тип роз'єму значно знижує ймовірність різних неполадок.

Для виконання балансної комутації застосовується трьохжильний мікрофонний кабель. Він передає моно-сигнал з високою точністю, практично без перешкод.

Особливості конструкції мікрофонних кабелів

За типом конструкції мікрофонні кабелі можуть бути симетричні та несиметричні.

Другий варіант містить у конструкції провідник, екранування, діелектрик та захисну оболонку. Несиметричні кабелі найчастіше застосовуються для під'єднання мікрофона в побутовій сфері, наприклад, для систем караоке.

Симетричний мікрофонний кабель орієнтований на професійне використання. В такій конструкції передбачено два провідники, екранування, ізоляційну оболонку, зовнішню оболонку. Найкращий варіант перетину для симетричних кабелів – від 0.14 до 0.5 міліметрів.

Варіанти під'єднання кабельних систем:

  • XLR / XLR вважається універсальним, простим та надійним, може бути доповнений подовжувачем за схемою M / F;
  • XLR / JACK — такий спосіб, переважно, використовується для під'єднання домашньої апаратури;
  • USB порт — популярний метод, котрий використовується для під'єднання цифрових мікрофонів до гаджетів чи комп'ютера.

Кабель для мікрофона

За кількістю та матеріалом провідників, мікрофонні кабелі можна обрати з таких різновидів:

  • кабель із двома жилами і крученим обплетенням, щільністю не нижче 70%, посрібленими роз'ємами чи олов'яними контактами — такий варіант підходить новачкам;
  • кабель із двома жилами, крученим обплетенням щільністю не нижче 90%, посрібленими чи позолоченими роз'ємами — варіант для просунутих музикантів;
  • гнучкий кабель з ПВХ оболонкою, всередині котрого розміщені 4 жили, з плетеним екраном із міді, з позолоченими роз'ємами — варіант для професійного обладнання.

Обрати мікрофонний кабель для домашнього чи професійного користування вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору