Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Елементи кріплення і транспортування

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аксесуари для транспортування та зберігання сценічного обладнання

Мікрофони, акустичні системи, світлове обладнання вимагають правильного зберігання та обережного транспортування. Для організації цих процесів передбачені спеціальні допоміжні аксесуари, кріплення. Магазин ShowTime пропонує елементи кріплення і транспортування сценічного обладнання купити в Україні.

Елементи кріплення і транспортування

Особливості асортименту кріплень для обладнання

Залежно від типу обладнання ви можете обрати елементи з таких груп:

  • кріплення та підвіси для мікрофонів;
  • стійки для мікрофонів, тримачі для мікрофонів;
  • світлові стійки;
  • телескопічні штативи для барабанів;
  • рекові кріплення;
  • кронштейни для підвісів;
  • підставки для акустичних систем;
  • монтажні рами для акустичних систем;
  • м'які транспортні чохли.

Кожен елемент має свої функції — стійки та штативи забезпечують організацію барабанів, мікрофонів на сцені, а також їх зручне, безпечне транспортування. Монтажні рами та кріплення дозволяють міцно, надійно закріпити акустичні системи в сценічному залі чи житловому приміщенні.

Транспортувати акустику також потрібно з урахуванням засобів безпеки, для цього передбачені спеціальні м'які транспортні чохли.

Всі товари, представлені в магазині ShowTime, відрізняються високою якістю та надійністю, гарантують надійний захист для сценічного обладнання.

Зручні стійки та штативи

Якісна акустична стійка забезпечує підтримку апаратури під час живих виступів, а також забезпечує краще звучання.

Особливий попит у цій категорії має продукція бренду Athletic, котрий зарекомендував себе як виробник надійних, міцних та довговічних штативів, стійок. Компанія пропонує мікрофонні, акустичні, світлові, інструментальні стійки.

Акустичні стійки Athletic відрізняються варіативністю у використанні сценічного обладнання, зручністю регулювання куту нахилу.

Мікрофонні стійки поділяються на прямі, настільні, журавлі, а також додаткові кріплення для клавішних. Прямі стійкі виготовлені з міцних матеріалів, вони мають велику вагу, тому мають гарну стійкість, що є незаперечною перевагою на сцені.

Стійки-журавлі представлені двома типами — з використанням пластикових та металевих кріплень. Також є різновиди з телескопічною верхньою стрілою, різновиди на круглій основі.

Серед акустичних стійок найвідомішою вважається BOX-5 — вона має максимальну висоту 1400 мм, трохи вкорочені ноги, що робить її дуже зручною для розміщення невеликих колонок. При цьому вантажність становить 50 кілограмів. Такі стійки будуть незамінними при розташуванні акустики на невеликій площі.

Всі стійки виконуються зі сталі, а для виготовлення хрестовин використовується магнієвий сплав.

Елементи кріплення сценічного обладнання

Практичні кріплення для мікрофонів

Складно уявити сучасну сцену без мікрофонів, адже вони застосовуються не лише для підсилення вокалу, але й для озвучування більшості інструментів на сцені. Тож мікрофони можуть кріпитися на барабани, гітари, клавішні інструменти. В каталозі магазину ShowTime ви зможете підібрати кріплення та тримачі для мікрофонів різного типу: вокальних, інструментальних, а також для репортерських мікрофонів.

Для студійних мікрофонів можна обрати підвіс Blue Microphones Ringer, котрий призначено для ізоляції мікрофонів від шуму, вібрації, ударів повітря. Підвіс відрізняється оптимізованою конструкцією, при цьому має меншу вагу. Підвіс сумісний з усіма мікрофонними стійками, а також працює з будь-якими мікрофонами.

Отримати консультацію з приводу вибору захисного чи монтажних аксесуарів для сценічного обладнання ви зможете в магазині ShowTime.

Вгору