Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Моніторинг і безпека: розумні дверні замки, сигналізація, розумні камери

Моніторинг і безпека: смарт замок, сигналізація, смарт камера та інші інновації для захисту вашого будинку

Завдяки мережі інтернет і багатьом іншим передовим технологіям ми можемо забезпечити захист свого будинку, перебуваючи навіть на відстані. Для цього достатньо придбати необхідні пристрої. До них насамперед належать розумні дверні замки, сигналізації та розумні камери. Моніторинг і безпеку в Україні можна забезпечити, якщо скористатися пропозиціями нашого інтернет-магазину. У нас ви знайдете все для багатьох інших актуальних завдань, пов'язаних з різним електронним обладнанням.

Моніторинг і безпека: розумні дверні замки, сигналізація, розумні камери

Забезпечуємо контроль і безпеку: смартлок, сигналізації та смарт камери для захисту вашого будинку

Що вже говорити про замки, якщо сьогодні за допомогою інтернету можна керувати пилососом, освітленням, газонокосаркою. Вибрати й замовити сигналізацію, розумні замки і камери для моніторингу та безпеки вашого будинку найзручніше в нашому інтернет-магазині. Вибираючи такі пристрої з нашого асортименту, ви можете бути впевнені в їхній надійності та високій функціональності. Адже якість наших товарів гарантується виробниками.

Сигналізація

У системі розумний будинок велике значення відводиться сигналізації. Вона утворює своєрідний контур для захисту будинку. Причому керувати її функціональністю можна віддалено, за допомогою різних програм і голосових команд. Сигналізація для системи розумний дім, замовити з доставкою яку можна в нашому інтернет-магазині, складається з таких компонентів, як, наприклад, чип. Він підтримує багатоканальну роботу з високою швидкістю обміну даними. Також:

  • Сигналізація має мультизвукову сирену. Вона пов'язана з усіма компонентами в системі розумний дім. Сигнал передається на пульт управління. Це може бути, наприклад, служба охорони або поліція.
  • Швидкість обміну даних у такій сигналізації надзвичайно висока. Вона зазвичай дорівнює 9,6/40/100 Кбіт/с. Це важливо для того, щоб сигнал про появу ознак небезпеки надійшов своєчасно.
  • Гучність звучання сигналізації досить висока, наприклад, 120 ДБ. Сигнали можуть бути різними. Зазвичай їхній асортимент близько 6 видів. Тобто, користувач може встановити оптимальний для нього варіант.
  • Висока потужність, якою відрізняється сигналізація з каталогу нашого магазину, дає можливість передавати сигнал на набагато більшу відстань. Причому такі системи можуть працювати практично цілодобово за рахунок ємної акумуляторної батареї літій-іонного типу.

Відеокамери

З їхньою допомогою здійснюється стеження за будинком і територією. Отримана картинка з відеокамери транслюється на моніторі. Відеозапис зберігається в архіві. Діє відеокамера, купити недорого яку можна в нашому інтернет-магазині, з частотою кадрів 20 штук на секунду за роздільної здатності, наприклад, 4 МП. Прилад підтримує шумове придушення в цифровому 3D форматі, а динамічний діапазон досить широкий типу 2D.

Моніторинг і безпека розумного будинку

Дверні замки

Розумні дверні замки діють завдяки керуванню механічною засувкою. Крім того, може використовуватися цифровий код, прикладання персональної картки, брелок, смартфон, відбитки пальців або навіть сітківка ока. Розумні системи такого типу також можуть управлятися на відстані. Наприклад, за допомогою реле на гаражі відчиняються і зачиняються ворота. І це далеко не всі можливості, якими відрізняється так званий smart lock.

Рекомендуємо вам забезпечити для вашого будинку максимальний контроль і безпеку. Сигналізації, смарт камери і смарт дверні замки замовити з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші консультанти.

Вгору