Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Світлове оснащення й аксесуари

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Великий вибір професійного світлового обладнання

Важко уявити концерт на відкритому чи закритому майданчику без якісного світлового обладнання. Яскраві софіти та прожектори створюють відповідну атмосферу на сцені, висвітлюють співака чи головних виконавців вистави. Магазин ShowTime пропонує світлове обладнання купити в Україні, представлене в широкому асортименті.

Світлове оснащення й аксесуари

Особливості асортименту

В каталозі представлене світлове обладнання в таких категоріях:

  • колорчейндежри;
  • світлові сканери;
  • проектори;
  • процесори та контролери для світлового обладнання;
  • кріплення.

Одними із найважливіших приладів для якісного освітлення сцени залишаються колорчейнджери. За допомогою цих приладів створюються світлові ефекти та архітектурна підсвітка. Тому колорчейнджери затребувані не тільки на сцені, а й для підсвітки фасадів будинків, памятників. Колорчейнджери часто використовуються для створення оригінальної багатоколірної підсвітки фасадів будинків, створення яскравої нічної ілюмінації. Також колорчейнджери опимально підходять для світлового оформлення нічних клубів, закритих та відкритих майданчиків.

Колорчейнджери оснащуються міцним та стійким корпусом, в котрому розміщені лампи різної потужності. Сучасні колорчейнджери оснащуються газорозрядними лампами. За зміну кольорів відповідають спеціальні фільтри. Деякі моделі оснащуються спеціальними акустичними датчиками, котрі вловлюють зміни звучання, синхронізують світло і звук.

Більшість моделей колорчейнджерів підтримують стандарт DMX-512, що синхронізує контролер і світлове обладнання. Завдяки цій особливості комутація світлових приладів значно спрощується.

Світлове обладнання купити в Києві з категорії колорчейнджерів можна, обравши продукцію компанії Acme. Прилади оснащуються міцним корпусом, підтримують звукову активацію, можуть транслювати 11 кольорів (серед них білий).

В магазині ShowTime представлена велика кількість приладів світлових сканерів, тому ви легко зможете їх підібрати під різні типи приміщення.

Особливості світлових сканерів

Важливим обладнанням під час проведення дискотек, вечірок залишаються світлові сканери. Саме вони показують рухомі світлові промені, котрі переміщуються достатньо швидко. Особливо естетично виглядають майданчики, на яких встановлено декілька сканерів, що працюють синхронно. Сканери, окрім танцювальних майданчиків, можуть використовуватися для підсвічування торгівельних залів, вітрин магазинів.

Світлові сканери візуально змінюють сприйняття приміщення, роблять його просторішим. Особливо використання світлових сканерів актуально для приміщень із низькою стелею.

Проектори гобо — ефектна підсвітка та потужний рекламний інструмент

Останніми роками набирає популярності вид реклами — гобо проекція. Проектори гобо проектують статичне чи динамічне зображення на будь-які поверхні – тротуари, автомобілі, фасади будівель, підлогу. Також за допомогою такого обладнання можна облаштувати підсвітку фасаду будинку.

Завдяки потужним лампам та сучасним технологіям, проектори транслюють яскраве зображення, котре можна показувати у приміщенні та на вулиці. Проектори гобо можуть транслювати звичайні візерунки, будь-які фото, логотип компанії, картинки.

Світлове обладнання

Легке керування світловим обладнанням

Для синхронізації приладів необхідно використовувати процесори та контролери. Елементи керування дозволяють програмувати та змінювати кольору, створювати ефект BlackOut. До контролерів можна під'єднувати необмежену кількість приладів.

Світлове обладнання замовити онлайн з доставкою по Україні ви можете в магазині ShowTime.

Вгору