Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти для розумного будинку

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Особливості та відмінності системи розумний дім

Ми живемо в часи, коли предмети, описані фантастами минулого, стають реальністю. В одному з романів Рея Бредбері було описано розумний дім — девайси самі прибирали сміття, вмикали комфортну температуру. Більшість із цих девайсів у наш час реалізовано на практиці — це і є система розумний дім. Якщо у вас є бажання підвищити рівень комфорту у власному помешканні, заощадити споживання електроенергії, тоді доцільним рішенням буде комплекти для розумного будинку купити в Україні. Різноманітні набори контролерів, датчиків руху пропонує в асортименті магазин ShowTime.

Комплекти для розумного будинку

З чого може складатися система розумного будинку?

Серед ключових компонентів системи «Розумний дім» можна назвати:

  • центр керування (планшет чи консоль);
  • датчики руху, затоплення, відкриття дверей, освітлення, вологості;
  • автоматичні водяні крани;
  • датчики температури для системи опалення;
  • пристрої для зчитування показників лічильників;
  • відеодомофон.

Інколи до цієї системи додаються голосові помічники. Керування системою відбувається з пульта чи смартфона.

Особливості комплектів для системи розумного дому

В магазині ShowTime представлені різноманітні набори, котрі відрізняються компонентами. Мають попит комплекти від бренду Orvibo, представлені в широкому асортименті, наприклад, базовий набір Security Kit котрий складається з датчика руху, датчика відкриття дверей та вікна, контролера, відеокамери.

Головний контролер Orvibo поєднує всі компоненти в інтелектуальну систему, керує всіма пристроями, приймає сигнали від розумних датчиків. За допомогою хаба існуючий набір можна розширити додатковими компонентами від Orvibo.

IP-камера в наборі відрізняється компактними розмірами, вона передає дані за допомогьою стандарту Wi-Fi, дозволяє побачити, що відбувається в приміщенні з екрана планшета чи смартфона.

Датчик відкриття дверей та вікон передає сигнал на синхронізований пристрій, як тільки вловлює найдрібніші рухи біля вікон чи дверей.

Датчик руху ZigBee Motion Sensor працює на основі технології виявлення інфрачервоного тепла. При виявленні будь-якої активності в межах діапазону пеленгування, датчик відправляє тривожний сигнал на пристрій, синхронізований з мережею.

Комплект підєднується до локальної Wi-Fi мережі, складові комплекту керуються хабом через бездротовий протокол, за допомогою додатку HomeMate.

Fibaro Starter KIT EU — стартовий комплект розумного будинку, котрий поєднує контролер, датчики руху, відкриття дверей та вікон, протікання води, диму, а також розумну розетку. Всередині мережі можна поєднати до 230 датчиків за допомогою бездротовогоо протоколу Z-Wave.

Розумний датчик руху FIBARO Motion Sensor одночасно з виявленням руху вимірює температуру та інтенсивність руху. Також у датчику є вбудований акселерометр — він виявляє будь-яке втручання в пристрій. Датчик працює від батареї, швидко та легко монтується на будь-які поверхні.

Набори для розумного будинку

Розумний датчик відкриття дверей та вікон — бездротовий сенсор, працює від батареї, використовує ефект Холлла. Зміна статусу приладу автоматично відправляє сигнал на контролер та прилади, повязані із ним. Датчик можна використовувати для запуску сцени, наприклад відключення котла чи кондиціонера, коли відкрите вікно. Відкриття визначається, коли корпус датчика віддаляється від магніта.

Датчики протікання води, температури, освітлення значно підвищують рівень безпеки та комфорту в будинку чи квартирі.

Розумна розетка оснащена вимірювачем енергії, котрий викорстовує світловий індикатор для візуалізації навантаження. Головне завдання розетки – керувати електроприладами з навантаженням до 2500 Вт.

Обрати необхідний комплект для розумного будинку вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору