Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Безпека та управління будинком

Домофони та панелі виклику — для підвищення безпеки в будинку

Підвищити рівень безпеки в будинку, багатоквартирному чи приватному, офісному центрі, допомагають домофонні системи. Завдяки цим компактним пристроям жителі будинку чи працівники можуть швидко оцінити ступінь безпечності відвідувача, прийняти рішення чи слід впускати його досередини. Магазин ShowTime пропонує обладнання для безпеки та управління будинком купити в Україні. До цієї групи входять домофони, панелі виклику та аксесуари.

Безпека та управління будинком

Особливості вибору домофонів

В сучасних містах важко побачити будинки, які не були б оснащені домофонами, звичайними чи з відеопанелями виклику. Якщо ви тільки плануєте покупку домофона чи удосконалення системи, в магазині ShowTime легко зможете обрати відповідне обладнання.

Домофони поділяються на два стандарти — аналоговий та цифровий. Різниця між ними полягає в тому, що цифро-аналогові домофони забезпечують високу якість передачі аудіо та відео сигналу, проте обмежені в функціональності.

Тому якщо ви хочете мати додаткові функції, такі як віддалений мережевий доступ, налаштування охоронних функцій, варто обирати ip домофон.

Якщо ж вам потрібен лише аудіо та візуальний контроль відвідувачів, можна обмежитися і аналоговим домофоном.

Важливою є опція під'єднання однієї або кількох відеокамер. Це дозволяє побачити відвідувача з декількох кутів.

Не менш важливий момент вибору — екран, TFT / LCD або CRT. Найчастіше в домофонах встановлюються екрани TFT / LCD, оскільки вони відрізняються невеликою товщиною.

Щодо розміру екрана — є кілька поширених розмірів, 4 і 7 дюймів. Моделі з 4-дюймовим екраном відносно недорогі, встановлюються в тому випадку, коли немає значного потоку відвідувачів.

7-дюймові відеодомофони дорожче, проте набагато зручніші в повсякденному використанні. Також вони будуть незамінними у випадках під'єднання декількох панелей виклику. При такій схемі одну панель можна встановити біля вхідних дверей, іншу — біля задніх дверей.

В магазині ShowTime ви можете обрати домофони брендів:

  • 2N,
  • BasIP,
  • Slinex.

Особливості вибору панелей виклику

Домофонні системи складаються з двох основних компонентів — внутрішнього та зовнішнього блоку. Останній називається панеллю виклику, саме за допомогою цього пристрою відбувається зв'язок між господарями будинку чи офісу та відвідувачами. Панель передає запис із відеокамери на монітор, встановлений у приміщенні.

Панель виклику монтується на стіні чи вхідних дверях, на відстані, зручній для користування відвідувачами.

Панель виклику, окрім функції нагляду, дозволяє спостерігати та розмовляти з відвідувачами. Залежно від типу домофона, панель виклику може мати різну кількість кнопок — від 4 до 20.

Особливу популярність мають відео домофони, котрі дозволяють не лише спілкуватися з відвідувачем, але й дивитися зображення з вулиці, з панелі виклику, котрий виводить на монітор.

Камера на панелі виклику може бути чорно-білою чи кольоровою. Також на панелі виклику розташована світлодіодна підсвітка, котра дозволяє оглядати відвідувачів в темну пору доби.

Безпека будинку

Також на панелі виклику може розташовуватися контролер керування замком — він керує замком з приміщення чи зовні.

Обираючи панель виклику потрібно звертати увагу на тип розташування — накладна чи врізна.

Найважливішою характеристикою панелі виклику є роздільна здатність відеокамери і наявність інфрачервоного освітлення. Чим вища роздільна здатність відеокамери, тим кращою буде якість зображення на екрані відеодомофона. Діапазон інфрачервоного освітлення становить близько 3-5 метрів.

Обираючи панель, важливо звертати увагу на виконання корпусу — наскільки він захищений від пилу, вологи та екстремальної (високої та низької) температури.

Вгору