Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пропелери для квадрокоптерів

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як вірно обрати пропелер для квадрокоптера?

Однією з ключових деталей будь-якого квадрокоптера є лопаті. Навіть найпотужніший дрон не буде літати, якщо в нього пошкоджений пропелер, або ж він підібраний не відповідно до моделі. Правильно обраний пропелер впливає зокрема на швидкість та якість прольоту. Пропелери для квадрокоптера купити в Україні пропонує магазин ShowTime. Тут ви зможете обрати лопаті для найвідоміших моделей квадрокоптерів.

Пропелери для квадрокоптерів

Особливості вибору лопатей для дрона

Лопаті для квадрокоптерів виготовляються з легкого та міцного пластику, відрізняються дизайном та кольором. Залежно від моделі дрона лопаті можуть мати складену чи нескладену конструкцію.

Варто пам'ятати, що дрони відрізняються за кількістю двигунів: квадро-, гекса- та октокоптери. Кількість двигунів завжди кратна двом, вони забезпечують обертання в різні боки — половина крутиться за годинниковою стрілкою, інша – проти неї.

Відповідно до цього, лопаті для квадрокоптера також відрізняються напрямком обертання. Наприклад, лопаті CW і CCW мають відмінності у конструкції — одні загнуті вліво, інші – вправо. Для швидкості заміни лопатей виробники позначають їх маркуванням (CW і CCW) або забарвлюють у різні кольори.

Найпростіше підібрати пропелер для квадрокоптера, заглянувши в характеристики моделі. Як правило, більшість виробників випускають «рідні» аксесуари до кожної моделі квадрокоптера.

Якщо ж ви точно не знаєте характеристик моделі чи хочете збільшити тягу квадрокоптера, тоді варто звертати увагу на такі характеристики:

  • матеріал виготовлення;
  • вага;
  • діаметр;
  • крок.

З першими двома пунктами все досить просто. Лопаті для квадрокоптера мають бути легкими та міцними, тому найчастіше їх виготовляють з пластику, рідше зустрічаються варіанти з карбону. Останні варіанти довговічніші та жорсткіші, якщо порівнювати з пластиковими, мають крутіший вигляд,

Діаметр і крок (ступінь вигину) — досить важливі параметри. Щоби обрати їх вірно, потрібно зважати на числове маркування, наприклад, 10х4,5. В такому маркуванні перша цифра вказує на діаметр у дюймах, а друга — крок пропелера. Чим більше перше число, тим важчий вантаж зможе підняти дрон. Слід зважати, що пропелери працюють у тісній звязці з двигуном. Якщо останній має високі оберти, лопаті можна обирати з незначним діаметром.

Лопаті для дронів розрізняють на два типи — ті, що затягуються самі та прості. Перші приваблюють тим, що під час польоту квадрокоптера не розбовтуються.

Відомі бренди пропелерів для квадрокоптера

В магазині ShowTime представлені лопаті для квадрокоптерів найвідоміших виробників: Autel Robotics, PowerVision, DJI.

Для дрона Autel EVO Lite ви можете обрати набір компактних пропелерів, котрі забезпечують тихий політ, стабільний імпульс для квадрокоптера.

Компанія PowerVision пропонує набір пропелерів PowerEgg Propeller Set. На вибір пропонуються два набори, котрі обертаються проти та за часовою стрілкою. Лопаті відрізняються гарно збалансованим ходом для потужного руху.

Лопаті для квадрокоптерів

Також ви можете обрати лопаті для дрона Autel EVO II. Лопаті виготовлені з міцного матеріалу, мають надійну фіксацію, легко кріпляться та швидко знімаються.

Для популярного коптера DJI FPV також доступний комплект змінних пропелерів. Лопаті мають швидкознімну конструкцію, легко встановлюються на дрон, навіть у похідних умовах.

Особливий попит має коптер DJI Mavic Air 2, до котрого також пропонується набір пропелерів. Кожна лопать пройшла точне випробування на динамічний баланс, що знизило шум при польоті, покращило аеродинамічну ефективність.

Обрати необхідний набір пропелерів для квадрокоптера вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору