Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Bluetooth передавачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Bluetooth передавачі: основні можливості та специфіка функціонування

Для технології Bluetooth використовуються як приймачі, так і передавачі. Зовні вони не дуже відрізняються. Але для трансляції сигналу потрібний саме передавач Bluetooth. Придбати в Україні пристрої такого типу можна у багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір пропонується на нашому сайті.

Bluetooth передавачі

Що таке передавач Bluetooth з каталогу нашого магазину?

Такий пристрій як передавач є електронним приладом. Він транслює сигнал від обладнання, що виконує функції програвача, на приймач. Передавачі Bluetooth, що пропонуються в нашому інтернет-магазині, транслюють бездротовий сигнал, передаючи музичний або інші види контенту на колонки або навушники. Функція Bluetooth на сьогоднішній день передбачена в базовій комплектації більшості сучасних телефонів, плеєрів, планшетів, смарт-годинників та інших аналогічних пристроїв. Використовуючи можливості передавача Bluetooth, можна дивитися відео контент, грати в комп'ютерні ігри, обмежувати поширення звуку за допомогою навушників.

Принцип роботи

Передавач Bluetooth призначений фактично для декодування файлу, що транслюється, в той формат, який необхідний для його якісної передачі на інший пристрій. Він служить як трансмітер та ресивер, передаючи звук без використання кабелів. У ролі носія виступають радіохвилі. Завдяки цьому функціонує передавач Bluetooth. Замовити його можна для підключення до різноманітних пристроїв, включаючи динаміки, навушники та інші види акустичного обладнання. Однак замість передавача вам доведеться придбати Bluetooth-приймач для експлуатації акустичних стереосистем колишнього покоління, від яких ви не хочете відмовлятися.

Характеристики

Зовні Bluetooth передавач виглядає як компактний пристрій. Прилад призначений для підвищення ступеня комфорту в процесі перегляду відео та слухання музики. За допомогою такого передавача можна дистанційно керувати акустичним обладнанням з огляду на такі моменти:

  • Оскільки в сучасних смартфонах ця опція є вбудованою, то користувачеві достатньо подбати про належні налаштування. Пульт у такому разі для керування роботою приладами не знадобиться.
  • Коли використовуються бездротові з'єднання, адаптер функціонує швидше, а сигнал та звук залишаються максимально високими. Якщо замовити Bluetooth передавач у нашому інтернет-магазині, він забезпечить відмінні параметри трансляції.
  • За допомогою передавача можлива трансляція музики та іншого акустичного контенту. Можна навіть розмовляти телефоном за допомогою цієї опції. А щоб уникнути сторонніх втручань, передбачено встановлення пароля.

Передавачі по Bluetooth

Наш асортимент

Ми пропонуємо великий набір таких пристроїв. Зокрема, у нас надзвичайно потрібні Bluetooth передавачі:

  • Від найкращих виробників, включаючи японську торгову марку Audio-Technica Pro або швейцарський бренд Logitech.
  • Ергономічний форм-фактор. Це можуть бути поясні транслятори, у вигляді флешки, легкої ваги, в середньому становить 47-800 г, невеликого розміру.
  • З тривалою гарантією від року та можливістю сервісного обслуговування та ремонту придбаних у нас товарів.
  • З оптимальним інтерфейсом підключення, наприклад, 2xRCA, з великим радіусом на відкритій місцевості, в середньому 15 м.

Рекомендуємо у нашому інтернет-магазині Bluetooth передавачі купити з безкоштовною доставкою та можливістю безвідсоткової оплати частинами. Ви неодмінно залишитеся задоволені такою покупкою.

Вгору