Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик
Укр

Сабвуфери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Сабвуфери - це незамінна частина будь-якої сучасної акустичної системи. Вони використовуються як в простих двохканальних мультимедіа, так і в багатоканальних домашніх кінотеатрах. Будь-який аудіофіл або ж любитель кіно скаже, що без сабвуфера загальна звукова картинка не буде повноцінною, оскільки упускається широкий діапазон низьких частот, що додають глибину. Найчастіше виробники випускають готові комплекти з фронтальних колонок і сабвуфера, які повністю сумісні і звучать гармонійно, і якщо ви не дуже вимогливі до якості звуку - купуйте їх, не роздумуючи. Але в той же час в більшості випадків доводиться вибирати сабвуфер як окрему частину, і варто окремо обговорити, як же підібрати оптимальний варіант для вашої акустичної системи.

Низькі частоти в сучасному світі аудіо є дуже важливою частиною діапазону. Так, більша частина сучасної популярної музики робить ставку саме на глибокий бас. Так само справа йде і з звуковими ефектами в кіно - вражаючі вибухи і бої не були б настільки захоплюючими, якби в озвучці не використовувалися низькі частоти. Проте, не всі акустичні системи здатні передавати весь звуковий спектр, через що втрачається повнота звучання, яка, як мінімум в електронній музиці, є сьогодні найважливішим моментом. Для правильної звукопередачі низьких частот в такому випадку буде потрібно якісна техніка.

Для передачі діапазону 20-400 Гц потрібні масивні дифузори, які вимагають велику кількість енергії для роботи, а також ефективну систему тепловідведення. Все це підвищує вартість сабвуфера, але заощадивши, ми можемо на виході отримати погану якість звуку. Конструктивно сабвуфер - це, в більшості випадків, кубічної форми колонка з глибоким отвором, виготовлена ​​з традиційних для даного типу пристроїв матеріалів. Вони можуть бути активними або ж пасивними, в залежності від того, є вбудований підсилювач чи ні.

Безумовно, підбирати сабвуфер варто не тільки під наявну акустику, але також і під специфіку приміщення. Як зазначалося вище, виробники випускають вже готові комплекти колонок, повністю узгоджені між собою. Вони прості і зручні, але, найчастіше, припускають низьку якість звуку, а тому підійдуть не дуже вимогливим користувачам. Ці комплекти створюються під так звані домашні кінотеатри - акустичні системи 5.1, передбачають дві фронтальних колонки, дві тилових, центральну і, власне, сабвуфер. Їх просто встановлювати і налаштовувати, не потрібно турбуватися про дрібних деталях. Але якщо система вже готова і вимагає лише доповнення сабвуфером, то варто проявити велику обережність.

Значення має навіть просторе розташування. Якщо мова йде про кінотеатр - все набагато простіше, адже для відтворення вибухів потрібно не так вже й багато: поставте, де зручно і «звучить». Але якщо ви меломан і аудіофіла, то сабвуфери, зазвичай підлогового виконання, повинні не тільки не заважати ходити по кімнаті, але також і не заважати загальному звучанню музики, а тому узгодження з акустичною системою повинно відбуватися як у звуковому, так і в реальному просторі. І запасіться терпінням, пробуйте безліч варіантів, так як навіть дорогі і якісні сабвуфери, розташовані неправильно, можуть перетворити «багатство баса» в невиразну бубнящу кашу.

Найкраще, якщо дозволяє бюджет, звертати увагу на так звану «одомашнену» професійну техніку, як то Saturn 55 від Cabasse. Даний сабвуфер важить 200 кг, корпус обсягом в 500 л оперезаний скобами і стяжками, а сама головка з діагоналлю в 21 дюйм важить 27 кг. Безумовно, на ринку можна знайти і менш масивну техніку подешевше.

Вгору