Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кабелі та перехідники

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як правильно обрати кабель та перехідник?

Під'єднати техніку, забезпечити якісне заряджання портативної електроніки, допомагають спеціальні кабелі. Окрім звичайних кабелів, котрі мають два однакових порти, є ще й перехідники — така кабельна продукція оснащується двома різними портами, наприклад, DVI-I – SVGA. Інтернет-магазин ShowTime пропонує кабель перехідник купити в Україні — в каталозі представлена кабельна продукція для під'єднання стаціонарної та портативної техніки.

Кабелі та перехідники

Основні типи кабелів та перехідників

В яких випадках потрібно обрати додатковий кабель?

Найчастіше, потреба в підборі нового кабеля виникає в таких випадках:

 • Стандартний кабель зламано або ж його довжини не вистачає для під'єднання техніки, котра встановлена на відстані.
 • Два пристрої використовують один стандарт передачі сигналу, проте мають роз'єми різного типу.
 • Два пристрої використовують різні стандарти відеосигналу.

Перша проблема легко вирішується за допомогою відео кабелів. Для розвязання другої проблеми використовуються перехідники — це пара роз'ємів різних стандартів, котрі поєднані в одному корпусі.

Щоби розвязати третю проблему, використовуються перетворювачі відеосигналу. Користуватися такими перетворювачами потрібно обережно, попередньо впевнитись, що цей кабель підходить саме для вашої техніки.

Критерії вибору кабелів

Довжину кабелю потрібно обирати з невеликим запасом, щоби його вистачило для зєднання, а кабель не натягувався.

Наявність феритових кілець чи екранування кабелю — це спосіб захисту відеосигналу від електромагнітних перешкод. Варто знати, що екранування не буде мати ефективності, якщо обладнання не заземлене.

Стандартна ПВХ ізоляція звичайних кабелів досить жорстка, така продукція відрізняється малою гнучкістю. Резинова ізоляція слабка до механічних пошкоджень, найкраще зарекомендували себе кабелі з текстильним шаром ізоляції всередині. Такі кабелі зберігають високий рівень гнучкості, при цьому, добре захищені від пошкоджень.

Основні типи мультимедійних кабелів

Найстарішим у цій групі є кабель VGA — він передає лише аналогове зображення. Щоби під'єднувати звуковий сигнал, знадобиться додатковий кабель, найчастіше, це DVI.

Останній тип кабелю, DVI, має декілька різновидів, залежно від кількості контактів:

 • DVI-I Single Link (18+5) – цифровий та аналоговий канал;
 • DVI-D Dual Link (24+1) – 2 цифрових канали;
 • DVI-I Dual Link (24+5) – три канали, з яких один аналоговий;
 • DVI-A (12+5) повністю аналоговий.

Найпопулярніший стандарт кабелю — HDMI, котрий передає сигнал відео та аудіо. При виборі такого кабелю звертайте увагу на маркування, а точніше версію – від 1.0 до 2.1.

Аналогові та цифрові кабелі

Аналогові можуть бути композитними та компонентними. До першої групи належать:

 • RGA,
 • SCART,
 • TS,
 • S-Video.

До компонентних належать YPrPb, RGB. До цифрових роз'ємів належать DVI-D, DisplayPort, HDMI

Компонентне відео — спосіб передавати аналоговий відеосигнал через два і більше канали. Кожен з каналів несе певну інформацію про кольорове зображення. Композитне відео – передача аналогового відеосигналу через один канал.

Кабелі та перехідники для ТВ

Інтерфейси TS, TRS, TRRS використовуються для передачі аналогового відеосигналу. Часто такі роз'єми встановлюють в відеокамери, фотоапарати, відеорегістратори.

RCA потрібні для передачі аналогового сигналу — компонентного YPbPr та композитного

Компонентний відеосигнал YPbPr має інформацію про яскравість, рівні синього та червоного кольорів. Для передачі такого сигналу використовуються три розєми RCA, котрі маркуються зеленим, синім та червоним кольором.

Якщо вам потрібно кабель перехідник замовити онлайн, для портативної чи стаціонарної електроніки, підібрати потрібну модель вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору