Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акумулятори та батарейки

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як правильно обрати акумулятор чи батарейку

Сучасне життя неможливо уявити без портативних гаджетів, для котрих необхідно використання акумуляторів чи батарейок. Від якості обраних елементів залежить тривалість роботи портативної техніки. В магазині ShowTime ви зможете легко батарейки і акумулятори купити в Україні, обравши оптимальну модифікацію.

Акумулятори та батарейки

Акумулятор чи батарейка — що обрати?

Обирати слід залежно від типу техніки та особливостей застосування. Акумулятор — це елемент живлення, котрий можна використовувати багаторазово, за рахунок перезарядки. Ключова перевага — знижена ціна, при умові інтенсивного користування технікою.

Проте використання акумуляторів має свої нюанси: потреба у джерелі живлення для періодичної підзарядки, необхідність чекати під час підзарядки.

Найчастіше акумулятори застосовуються для техніки з великими витратами енергії: камери, смартфони, цифрові фотоапарати, планшети.

Батарейки — одноразові елементи живлення, котрі використовуються до моменту повного розряджання. Батарейки використовуються в техніці з низьким рівнем споживання енергії.

Обираючи батарейки, не варто купувати дешеву продукцію. В намаганні заощадити, ви лише двічі переплатите.

Батарейки та акумулятори класифікують за декількома критеріями: типорозмір, електрохімічна система. За другим показником розрізняють акумулятори:

  • нікель-кадмієві — такі акумулятори виробляються все рідше, оскільки відрізняються токсичністю, ефектом пам'яті. Серед основних переваг: стійкість до високих і низьких температур;
  • нікель-метал-гідридні – удосконалений варіант попередньої системи, мають нижчу токсичність, менш виражений ефект пам'яті;
  • нікель-метал-гідридні з низьким саморозрядженням — ще один різновид раніше вказаного варіанту, котрий відрізняється значно підвищеним ресурсом;
  • літій-іонні — найсучасніша технологія, котра має численні переваги, зокрема відсутність ефекту пам'яті, низький саморозряд, швидкісна зарядка.

Різновиди батарейок за електрохімічною системою:

  • Сольові — мають найнижчу ціну, проте й також й чимало недоліків, такі як низька місткість, нестабільна напруга у процесі розряду. Сольові батарейки використовуються для приладів, котрим не потрібна стабільна напруга: годинники, пульти дистанційного керування.
  • Алкалінові — такі батарейки відрізняються збільшеною місткістю, покращеною стабільністю напруги та зниженим саморозрядом. Серед недоліків — висока ціна, досить велика вага.
  • Літієіві — сучасна технологія, котра дозволяє створювати компактні батарейки з великим ресурсом, низьким саморозрядом. Найчастіше така технологія застосовується при виробництві батарейок «таблеток».

Авторитетні виробники акумуляторів та батарейок

В категорії батарейок типорозміру АА особливої уваги заслуговує продукція бренду Panasonic, зокрема серія Eneloop Pro. Це батарейки професійної серії з високою продуктивністю, котрі підходять для високопотужної техніки. Найчастіше такі батарейки використовуються у фотоспалахах, радіо керованих моделях, ігрових маніпуляторах, а також ліхтарях.

Акумулятори та батарейки для відеокамер та фотоапаратів

Для фототехніки актуальним буде акумулятор FUJIFILM, заряду котрого вистачає на 500 кадрів.

В асортименті бренду Varta представлені як звичайні батарейки, так і акумулятори, Rechargeable Accu. Такий акумулятор буде оптимальним вибором для приладів з великими енерговитратами. Технологія Ready To Use дозволяє використовувати акумулятор без попередньої зарядки.

Обрати оптимальний типорозмір та систему батарейок чи акумуляторів вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору