Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мережеві фільтри, адаптери та подовжувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мережеві фільтри, адаптери та подовжувачі високої якості

Сьогодні дуже складно буває підключити все необхідне обладнання до електричної мережі одночасно. Також іноді виникає необхідність у наявності периферичного пристрою, що забезпечує зв'язок між комп'ютером та інтернетом. Для цього використовуються мережеві фільтри, адаптери та подовжувачі. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісне обладнання від топових виробників за цілком помірними цінами.

Мережеві фільтри, адаптери та подовжувачі

Що таке адаптери, фільтри та подовжувачі з каталогу інтернет-магазину компанії Showtime?

Кожен із перелічених приладів виконує свої конкретні функції. Але для необізнаного користувача їх назви можуть плутатися. Адже, наприклад, усі вони виготовлені із пластикового корпусу, мають певну кількість виходів та шнур зі штекером для підключення до електричної мережі чи іншого обладнання. Проте всі мережеві фільтри, адаптери та подовжувачі, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, мають свої особливі та загальні характеристики, наприклад:

  • тип пристрою;
  • видів підключення;
  • довжина кабеля;
  • захист мережі;
  • вид перехідника;
  • зовнішні порти.

Подовжувач

Дане пристосування є набір звичайних побутових розеток. Усі вони пов'язані на єдиній основі. За допомогою такого пристрою можна збільшити відстань між розеткою, тобто джерелом електроживлення, а також споживачем, тобто комп'ютером, принтером або іншим приладом. Якщо вам потрібно попрацювати у віддаленому кутку кімнати, де немає поблизу розетки, то вам доведеться використовувати подовжувач. Такі пристрої в сучасній торгівлі пропонуються на різні точки, які можна підключати електроприлади. Але при цьому, перш ніж купити мережеві адаптери, фільтри та подовжувачі, важливо врахувати, чи достатньо потужності аксесуарів, якщо на них підключити все, що розпланував користувач.

Мережевий фільтр

На перший погляд він нічим не відрізняється від звичайного перенесення, тобто подовжувача. Однак, крім збільшення точок підключення до електромережі, такий прилад ще й забезпечує більш високу безпеку використання електроприладів. Адже мережеві фільтри здійснюють захист від короткого замикання і перешкод у вигляді високих частот електромережі. Справа в тому, що вся офісна та побутова техніка спочатку розрахована під певну частоту в мережі, яка не повинна перевищувати 50 Гц. Якщо відбуваються різкі перепади напруги, то електрообладнанні перегорають запобіжники. Але це найкращий вихід, інакше з ладу може вийти і техніка. Тому важливо купити мережевий фільтр. Адаптер та подовжувач відрізняються тим, що не мають запобіжника, що захищає підключену електротехніку до підвищених частот коливань. У такий фільтр можна підключати або один, або кілька видів пристроїв, наприклад монітор, ноутбук, принтер або інші види обладнання.

Мережеві фільтри

Адаптер

Мережевий адаптер використовується для того, щоб забезпечувати достатню швидкість завантаження даних комп'ютера. Адже найчастіше цьому перешкоджає мережева карта, що обмежує цей показник. Вирішити цю проблему допоможе мережевий адаптер. Цей пристрій служить єднальним місточком між комп'ютером або ноутбуком та інтернетом. Примітно що у разі відсутності мережної карти адаптер здатний повноцінно її замінити.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити мережеві фільтри, подовжувачі або адаптер, в інтернет-магазині компанії Showtime ви знайдете гідний вибір цих та інших пристроїв. У нас вони представлені різних видів від провідних виробників за помірними цінами.

Вгору